Małgorzata Rozenek-Majdan to wciąż gorące nazwisko polskiego show-biznesu, a gwiazda robi wszystko, aby zostać jak najlepiej zapamiętana i widziana. Ciężko pracuje na swój status i wizerunek, co chwila angażuje się w nowe projekty zawodowe, szczególnie związane ze stacją TVN.

Widać, że prowadząca „Projekt Lady” jest niezwykle ambitną, pracowitą i bardzo kreatywną osobą, nie bojąc się naprawdę trudnych zadań. Ponad 3 miesiące temu została również mamą po raz trzeci i choć nie widzi świata poza małym Heniem, nawet to jej nie spowolniło i świetnie łączy życie zawodowe z rodziną.

Nie ma mowy o leniwym macierzyńskim – Małgorzata Rozenek przygotowuje się do nowego wyzwania i właśnie zaprezentowała nowy wizerunek swoim fanom. Byli w kompletnym szoku, trudno im uwierzyć, że ich idolka może tak wyglądać!

Małgorzata Rozenek-Majdan z nowym wizerunkiem. Gwiazda wygląda jak członkini gangu, czy to charakteryzacja do nowego filmu Patryka Vegi?

Niemal nieustannie pojawiająca się w mediach społecznościowych Małgorzata Rozenek pokazała się ostatnio na Instagramie w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu. Na zdjęciu, które zdradza wiele na temat tego, co dzieje się w jej życiu i całej rodziny Majdanów możemy zobaczyć niezwykle szczupłą celebrytkę z widocznymi, dużymi tatuażami na rękach! Aż trudno uwierzyć, że to ona we własnej osobie!

W obcisłym, czarnym body, które wyjątkowo mocno podkreśla jej wyszczuploną po porodzie sylwetkę gwiazda pozuje przed lustrem, a na jej przedramionach może zobaczyć „tatuaże” z wilkami. W opisie przekonuje, że to nowa ona i czas na coś wielkiego.

– New Me #somethingbigisgoingtohappen #girlwiththewolftattoo – napisała Małgorzata Rozenek-Majdan, cytowana przez Jastrząb Post.

Fani od razu się domyślili, że najpewniej chodzi o nowy film Patryka Vegi.

– Dziary pewnie dla potrzeb filmy Vegi?!?

– Pewnie aranżacja do filmu jakiegoś, pewnie Vegi – pytają i stwierdzają w komentarzach.

Szczegółów tajemniczego projektu zapewne dowiemy się już wkrótce!

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA