Swego czasu serial „Złotopolscy” był jednym z najchętniej oglądanych w Polsce. Perypetie rodziny i ich przyjaciół oraz znajomych śledziło wiele widzów.

Teraz jednak gwiazda serialu ujawniła problemy z produkcją. Jak podaje portal „Super Express”, chodzi o aktorkę Annę Nehrebecką, która grała Barbarę Złotopolską.

Przykre okoliczności

Anna Nehrebecka wcielała się w swoją bohaterkę przez niecałe trzy lata, a jej wątek został zakończony w 2002 roku czyli osiem lat przed końcem całego serialu.

Złotopolscy / YouTube: Kamil H.
Złotopolscy / YouTube: Kamil H.

Teraz okazuje się, że pożegnanie było niespodziewane i nastąpiło w przykrych okolicznościach. Aktorka opowiedziała, że Barbara Złotopolska miała zaplanowane ciekawe wątki, jednak producenci bez żadnego ostrzeżenia zdecydowali, że umrze na nowotwór mózgu podczas leczenia w Szwajcarii.

„Nigdy o tym nie mówiłam, ale było to dla mnie przykre przeżycie. O tym, że produkcja zamierza zrezygnować z mojego wątku, dowiedziałam się tuż przed zdjęciami, (…) Tego dnia na planie była jedynie asystentka asystentki, od której dowiedziałam się, że Basia wkrótce umrze, a jej prochy zostaną rozsypane na cztery wiatry” - ujawniła aktorka w wywiadzie dla „Tele tygodnia”.

Do tego później dowiedziała się od znajomych, że produkcja pozbyła się jej bo zażądała wyższej gaży co wyjątkowo oburzyło aktorkę. Annie Nehrebeckiej dalej jest przykro z tego powodu.

Spodziewaliście się tego?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Żywioł zmienił to miejsce nie do poznania. Nagranie video jest zatrważające. Skutki nagłego załamania pogody mieszkańcy będą odczuwać przez długi czas

Jak informował portal „Życiepl.com”: Celebrytki włączają się do afery wywołanej przez lekarkę ze szpitala w Oleśnicy. Joanna Koroniewska i Magda Mołek skomentowały tą oburzającą sytuację

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Gwiazda pierwszej edycji Big Brothera ujawniła, że była o krok od najgorszego. Miała wielkie szczęście. Co się przydarzyło Manueli Michalak

Sprawdź także ten artykuł: Nowe zdjęcia potwierdzają olbrzymią zmianę w życiu „Szczeny” z popularnego programu „Chłopaki do wzięcia”. Wiadomo czym się zajmuje i jak wygląda