W 2001 roku jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji był program „Big Brother” emitowany przez TVN.

Do udziału w pierwszej edycji prowadzonej przez Martynę Wojciechowską i Grzegorza Miecugowa zgłosiło się ok. 10 000 chętnych, a sam finał obejrzało niecałe 10 milionów widzów.

W reality show, w którym uczestnicy mieszkali razem pod okiem kamer i wykonywali polecenia tzw. Wielkiego Brata wypromowało wiele osób, które początkowo zaczepiły się w polskim show biznesie. Wśród nich była między innymi Manuela Michalak, która ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Z okazji dwudziestej rocznicy programu portal „Super Express” poinformował jak potoczyły się losy celebrytki.

Big Bother / YouTube:  Uwaga! TVN
Big Bother / YouTube: Uwaga! TVN

Była gwiazdą, a teraz?

Manuela Michalak do dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek „Big Brothera”, i jak sama wspomina, udział w programie był przygodą jej życia.

Po jego zakończeniu była prawdziwą gwiazdą. Wystąpiła w dwóch filmach Jerzego Gruzy: "Gulczas, a jak myślisz..." (2001), a także "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" (2002). Prowadziła również „Maraton uśmiechu” w TVN.

Jej przygoda z telewizją trwała jednak bardzo krótko. Manuela Michalak postanowiła żyć z dla od show biznesu i poszła na studia psychologiczne.

Obecnie żyje z handlu zajmując się dystrybucją suplementów zdrowia. Jest też właścicielka salonu fryzjerskiego w Luboniu, którego specjalizacją jest metoda przedłużania włosów. Zajmuje się także funduszami inwestycyjnymi i ubezpieczeniami.

Spodziewaliście się tego?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Hanna Gronkiewicz-Waltz radzi Rafałowi Trzaskowskiemu. Czy prezydent stolicy posłucha koleżanki z partii? To nie będzie łatwe. O czym mowa

Jak informował portal „Życiepl.com”: Na ten widok serce rozpada się na milion kawałków. Internet obiegło wyjątkowe zdjęcie z strażakiem i trzyletnim chłopcem. Malec został sam na świecie

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Antek Królikowski się żeni? Aktor i Joanna Opozda mają szykować się do ślubu! Do Internetu trafiły właśnie zdjęcia z wieczoru panieńskiego aktorki

Sprawdź także ten artykuł: Beata Tadla z ważną społeczną misją. Wyjaśniła fanom, jak powinni postępować w przypadku pewnej poważnej dolegliwości. O co chodzi