Antoni Królikowski to aktor, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Syn zmarłego Pawła Królikowskiego zdecydowanie nie odcina kuponów od popularności ojca i sam pracuje ciężko na swoje konto i wizerunek, występując w niezliczonej liczbie filmów, seriali.

O młodym amancie głośno jest nie tylko z powodu jego kreacji filmowych, ale również licznych związków i romansów. Aktor spotykał się z wieloma kobietami, ale najgłośniejszy był jego związek z Julią Wieniawą.

W ubiegłym roku po rozstaniu z prawniczką Kasią Dąbrowską niemal od razu związał się z aktorką Joanną Opozdą, którą zna od wielu lat. Parę połączyło gorące uczucie i często można było zobaczyć ich wspólnie zdjęcia w mediach społecznościowych, chętnie też pojawiali się razem na imprezach branżowych i mówili o swojej relacji. Jak wielkie było zatem zaskoczenie wszystkich, gdy para postanowiła się rozstać.

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub! Do sieci trafiły zdjęcia z wieczoru panieńskiego aktorki. Kiedy ceremonia?

Choć się rozstali to po zaledwie paru tygodniach znów byli widywani razem, a później wyszło na jaw, że zakochani wrócili do siebie i w mediach społecznościowych znów można zobaczyć ich wspólne fotografie.

Jak informuje Jastrząb Post, wyszło na jaw, że para nosi się z zamiarem formalizacji swojego związku! Aktorka miała w sobotę świętować urodziny w jednym z warszawskich klubów, a według informatora serwisu Pudelek, odbył się również jej wieczór panieński. Ślub podobno już na początku sierpnia!

„Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni” – wyjaśnia informator portalu.

Instagram @asiaopozda

Jak informował portal "Życie PL": BLANKA LIPIŃSKA WYJAWIŁA WIELKA TAJEMNICĘ SWOJEGO ŻYCIA. CHODZI O POSIADANIE DZIECI. PISARKA I CELEBRYTKA POWIEDZIAŁA, JAK PLANUJE SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Przypomnij sobie: AGATA KULESZA MIESZKAŁA PRZEZ PEWIEN CZAS Z MAŁGORZATĄ KOŻUCHOWSKĄ? NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA AKTOREK WYSZŁY NA JAW. JEDNA IMPREZA ZAPADŁA IM W PAMIĘĆ

Portal "Życie PL" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI PODCZAS ZABAWY W BASENIE POKAZAŁ TWARZ SWEJ STARSZEJ CÓRKI. INTERNAUCI PRZEŚCIGAJĄ SIĘ W ODPOWIEDZIACH, DO KOGO KLARA JEST PODOBNA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CHOĆ ICH DZIECI PRZYSZŁY NA ŚWIAT, GDY BYŁY BARDZO MŁODE TO MACIERZYŃSTWO NIE STAŁO SIĘ PRZESZKODĄ W KARIERZE. MŁODYCH MAM W SHOW-BIZNESIE JEST WIELE