Monika Olejnik jako znana dziennikarka wypowiada się często na wiele różnorodnych tematów. Jak podał portal „Super Express” ostatnio wypowiedziała się w temacie EURO 2020 i mocno podpadła internautom.

Jak wszystkim wiadomo, sport budzi ogromne emocje. Jest to prawda szczególnie w przypadku piłki nożnej, której fani często emocjonalnie reagują na wyniki meczy, czy też sposób grania danych drużyn.

Tym razem nie spodobało się im coś innego, a mianowicie wpis popularnej dziennikarki na Instagramie.

Zdjęcie zdenerwowało internautów

Monika Olejnik oglądała w poniedziałek jeden z najbardziej emocjonujących meczy Mistrzostw Europy. Ze sobą zmierzył się obecny mistrz świata Francja oraz Szwajcaria, która ostatecznei wygrała to starcie.

Dziennikarka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym pozuje na tle telewizora. Internauci nie docenili jej wpisu podejrzewając, że wcale nie interesowała się ona meczem.

„Średnio się Pani interesowała meczem, skoro siedziała Pani tyłem do telewizora. No chyba że jest to ustawka, to zwracam honor” – napisał jeden z komentujących.

Padły także gorsze opinie od osób, które poradziły Monice Olejnik by wzięła się do jakiejś pracy zamiast komentować wydarzenia, na których się nie zna.

Zgadzacie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Świadczenia emerytalne dzielą Polaków. Skrajnie bogatych i biednych jest coraz więcej. Wśród nich są znane nazwiska. Kto może liczyć na więcej

Jak informował portal „Życiepl.com”: Polski ksiądz bije rekordy popularności. Rozpisują się o nim światowe media. Czym zasłynął duchowny? Jego misja robi wrażenie

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Królowa Elżbieta podjęła decyzję w sprawie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Czy para spełni życzenie monarchini w dniu jej wielkiego święta

Sprawdź także ten artykuł: Ola Kwaśniewska popłakała się na wizji podczas wywiadu. Co do tego stopnia poruszyło córkę byłego prezydenta Polski? To ważny dla niej temat