Program „Królowe życia” jest jednym z najpopularniejszych show stacji TTV. Przez dziesięć już sezonów widzowie mają okazję oglądać losy kilku bohaterek i bohaterów, którzy w zabawny sposób pokazują swoje życie na wysokim poziomie starając się dorównać do miana królowych czy królów życia.

Jak donosi jednak portal jastzabpost.pl, jedna z najbardziej popularnych bohaterek podjęła decyzję o opuszczeniu programu.

Czas na zmiany

Czołową bohaterką „Królowych życia” jest Dagmara Kaźmierska, która ostatnio wspominała o tym co mogłaby robić już po zakończeniu przygody z programem. Na razie jednak celebrytka pozostaje w show, a opuszcza go Sylwia Peretti.

„Coś się kończy, coś się zaczyna... Kochani, postanowiłam zrezygnować z dalszego udziału w "Królowych życia". Była to kapitalna przygoda, ale pora na nowe. Dziękuję stacji TTV, producentowi @piotr.wasinski oraz ekipie - za ten fajny czas, który będę zawsze miło wspominać” – napisała celebrytka na Instagramie.

Fani są niepocieszeni

Sylwia Peretti zdobyła dzięki programowi dużą popularność i rozpoznawalność, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 186 tysięcy osób.

Wiele z nich jest zasmuconych podaną informacją o czym dali znać w komentarzach. Czekaja jednak na dalsze informacje odnośnie nowych projektów celebrytki.

Oglądacie „Królowe życia”?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebawem w życie wejdą zmiany w funkcjonowaniu leczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Adam Niedzielski zabrał głos w sprawie

Jak informował portal „Życiepl.com”: Czy jesienią czeka nas kolejny lockdown? Na jaw wyszły plany rządu. Gotowy jest już scenariusz na ewentualną czwartą falę epidemii koronawirusa

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Doda wypowiedziała się na temat terapii. Padły kontrowersyjne słowa. Co dokładnie powiedziała popularna piosenkarka

Sprawdź także ten artykuł: Oburzająca sytuacja na jednym z polskich cmentarzy. Zdewastowano blisko 70 nagrobków. Policja poszukuje sprawców