Dorota Rabczewska w ostatnim czasie coraz więcej udziela się w mediach. Niedawno piosenkarka poinformowała o nawiązaniu współpracy z nowym menedżerem oraz wzbudziła sensację ogłaszając rozwód z mężem Emilem Stępniem, za którego wyszła w 2018 roku.

W miniony weekend wystąpiła też na SuperHit Festiwal w Sopocie telewizji Polsat. Był to pierwszy występ piosenkarki na żywo przed publicznością od ponad roku.

Doda w swoim żywiole

Oprócz koncertu, Dorota Rabczewska miała też szansę udzielić kilku wywiadów, w tym dla dzinnika "Fakt". W jednym z nich piosenkarka została zapytana czy stresuje się swoim występem i zaskoczyła wszystkich swoja odpowiedzią.

Doda występuje w Sopocie / YouTube: Polsat
Doda występuje w Sopocie / YouTube: Polsat

Jak się okazuje, artystka nie ma problemu z tremą sceniczną, ale jak sama mówiła w pewnym momencie zaczęła „się denerwować, że się nie denerwuje”.

Fraza ta przypomniała jej też przygodę z terapią, w której uczestniczyła kilka lata temu z powodu swojego strachu przed lataniem samolotem.

Doda niestety nie wspomina jej zbyt dobrze. A na pytanie czy terapia pomogła na jej awiofobię skwitowała bardzo krótko uznając, że była to „tragedia” oraz w niczym jej nie pomogła.

Na szczęście sam festiwal w Sopocie piosenkarka oceniła już o wiele bardziej pozytywnie wspominając, że to właśnie tam otrzymała z zespołem Virgin swoją pierwszą nagrodę.

A wy co sądzicie o terapii?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo już, co może czekać polskie szkoły jesienią. Czy w placówkach powróci nauka stacjonarna? Wiceminister rozwiał wątpliwości

Jak informował portal „Życiepl.com”: Młody gwiazdor serialu „M jak Miłość” pokazał w sieci bardzo dużo. Zapozował z pewną dziewczyną! Czy to jego ukochaną? Iwo Wiciński robi furorę

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra przekazali naprawdę radosne wieści. Ulubiona para „na dobre i na złe” cieszy się wielkim szczęściem

Sprawdź także ten artykuł: Poród tuż, tuż! Agnieszka Włodarczyk zaczęła dziewiąty miesiąc ciąży, a brzuszek szczęśliwej aktorki jest coraz większy. Wielka radość artystki