Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski od kilku miesięcy są w centrum medialnej uwagi z powodu decyzji o rozstaniu, którą niespodziewanie w styczniu podjął aktor.

Od tego momentu każde z małżonków zaczęło układać swoje życie na nowo. Dziennikarka powróciła do poprzedniego nazwiska i umawia się z Konradem Wojterkowskim, a aktor zauroczył się koleżanką po fachu Gabrielą Muskałą.

Gabriela Muskała rozwiała wszystkie wątpliwości

Muskała jest od kilku lat singielką, po tym, jak rozstała się z reżyserem Gregiem Zglińskim. Zdaniem "Na Żywo" jej relacja z Zamachowskim to nie zwykłe zauroczenie, ale coś znacznie poważniejszego.

W ostatnim czasie dziennikarze zauważyli, że Zbigniew Zamachowski nie pojawił się na premierze spektaklu z udziałem Gabrieli Muskały. Tego powodu wiele osób uważało, że ich romans się zakończył.

W mediach społecznościowych pojawiło się pierwsze zdjęcie aktorki z Zbigniewem Zamachowskim

Nic bardziej mylnego. Aktorka opublikowała w ostatnim czasie pierwsze zdjęcie ze Zbigniewem Zamachowskim na swoich mediach społecznościowych. Para świetnie się bawi i uwielbia ze sobą spędzać czas.

Jak widać rozwód Moniki i Zbigniewa jest już kwestią czasu i zbliża się naprawdę dużymi krokami. Myślicie, że małżonkowie załatwią sprawę szybko bez zbędnych komplikacji? Na razie wszystko na to wskazuje.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewanie odeszła znana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Miała tylko 43 lata. Jej bliscy, widzowie i słuchacze nie potrafią w to uwierzyć

Jak informował portal „Życiepl.com”: Robert Lewandowski stoi przed ogromną szansą w swojej karierze. Fani są zaskoczeni. Czy EURO 2021 potwierdzi jego formę i pomoże spełnić marzenia

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Świetny sposób na piękny kształt twarzy, który powinna znać każda kobieta. Prosty trick na likwidację podwójnego podbródka. Jak to zrobić

Sprawdź także ten artykuł: Skromnie czy z rozmachem? Wiadomo jak swój dom urządziła Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż. Te wnętrza mogą zaskoczyć wielu fanów popularnej aktorki