"Taniec z gwiazdami" to jeden z programów, które pomimo upływu lat wciąż cieszą się popularnością i przyciągają przed telewizory tysiące widzów. Wszystko za sprawą artystów i celebrytów pojawiających się w show - chociaż często nie są zawodowymi tancerzami, to na parkiecie dają z siebie wszystko, zapewniając publiczności niezapomniane wrażenia. Program często jest też dla wielu gwiazd "przepustką" do większej rozpoznawalności.

Nic więc dziwnego, że wiele znanych osób w pewnym momencie swojej kariery decyduje się na udział w tanecznym show. Nie ominęło to również pewnej znanej kobiety, blisko związanej z gwiazdorem disco-polo, Sławomirem. Kto pojawi się w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami"?

Wiadomo już, kto wystąpi w najnowszej edycji show

Tegoroczny "Polsat SuperHit Festiwal" obfitował w wielkie wydarzenia. Na scenie pojawili się m.in. Beata Kozidrak czy Doda, a także zwycięzcy ostatniej edycji Eurowizji - włoski zespół Maneskin.

Wisienkę na torcie festiwalu dołożyła jednak Magdalena Kajrowicz, znana jako Kajra - żona Sławomira oraz aktorka i piosenkarka. Wyjawiła ona swoje wielkie plany na nadchodzącą jesień, które zakładają... udział w "Tańcu z gwiazdami"! Dla wielu fanów programu informacja o nowej uczestniczce była z pewnością na wagę złota - wielbiciele show co roku z niecierpliwością czekają bowiem na ujawnienie, kto weźmie udział w danej edycji. Jak czuje się Kajra przed tak wielkim wydarzeniem?

Żona gwiazdora disco-polo przyznała, że decyzję o udziale w show podjęła... zupełnie spontanicznie, spoglądając w kalendarz i widząc w nim, że nie zapełnił się jeszcze po brzegi koncertami. Wyznała także, że "Taniec z gwiazdami" napawa ją ogromnym sentymentem i zajmuje specjalne miejsce w jej sercu.

Gwiazda przyznała także, że do tej pory - oprócz pląsów na weselach - zupełnie nie miała styczności z tańcem. Jest jednak nastawiona pozytywnie i gotowa na wytężone treningi, które pozwolą jej zabłysnąć na parkiecie.

Fani nie mogą się doczekać pierwszego odcinka nowej edycji show!

Zobacz także: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra przekazali naprawdę radosne wieści. Ulubiona para „na dobre i na złe” cieszy się wielkim szczęściem

Może cię zainteresować: Wdowa po Andrzeju Łapickim powraca do żywych. Czym zajmuje się dziś Kamila Łapicka? Podjęła się nietypowych zajęć

Pisaliśmy również o: Michał Szpak totalnie zaskoczył publiczność i widzów SuperHit Festivalu 2021. Jego stylizacja powaliła na kolana. Na ciele wiele poruszających napisów