Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek, która może się pochwalić wyjątkowych głosem oraz ogromnym doświadczeniem na scenie.

Właśnie dlatego wielokrotnie angażowana była do jury muzycznych show, w tym „The Voice of Poland”. Program TVP jest produkowany już od 2011 roku i przyciąga dużo ludzi pragnących zacząć swoje kariery muzyczne pod okiem bardziej doświadczonych przedstawicieli branży.

Edyta Górniak jako trenerka wystąpiła w trzeciej, piątej, szóstej i jedenastej edycji, a produkcja miała nadzieję, że zostanie również w dwunastej.

Już wiadomo jednak, że tak się nie stanie.

Nie dla lukratywnej propozycji

Piosenkarka ujawniła swoim fanom, że ostatnio musiała podjąć wiele znaczących decyzji i niestety pomimo sympatii do programu nie mogła przyjąć złożonej propozycji na kolejny sezon show.

„Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla Nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji podobnie, jak wypełnienie z oddaniem i zaangażowaniem roli Trenera w tym programie. Nie byłabym w stanie wykonać w równym stopniu wszystkich zobowiązań” – tłumaczy Edyta Górniak przepraszając wszystkich fanów „the Voice of Poland”.

Piosenkarka zapowiedziała jednak, że może będzie można ją zobaczyć w następnej edycji, a tymczasem będzie można ją zobaczyć na scenie podczas „Wakacyjnej Trasy Dwójki”.

Jak myślicie, kogo zobaczymy w roli trenerów w zbliżającym się sezonie programu?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Padła niespotykana propozycja. To mogłoby być rewolucyjne rozwiązanie dla wszystkich Polaków. Czy możliwe jest wprowadzenie równych emerytur

Jak informował portal „Życiepl.com”: Pogoda zaskoczyła mieszkańców jednego z województw. Nagranie żywiołu trafiło do sieci i robi ogromne wrażenie. Widać potężny chaos

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Daniel Martyniuk wychodzi na prostą. Syn gwiazdora disco-polo znalazł nietypową pracę. Czym zajmuje się teraz niesforny jedynak

Sprawdź także ten artykuł: Seniorzy mają szansę na otrzymanie kolejnego świadczenia. Rząd wyszedł z inicjatywą w stronę emerytów i rencistów. O czym mowa