Śmierć Krzysztofa Krawczyka zaskoczyła wiele osób. Piosenkarz odszedł w kwietniu pozostawiając w żałobie wielu fanów, przyjaciół i rodzinę.

Niestety dwoje najbliższych Krawczykowi osób pokazało że nie potrafi się ze sobą dogadać w żadnej sprawie. Chodzi o syna Krzysztofa Juniora i żonę Ewę, którzy od kilku tygodni są w głośnym konflikcie.

Jak to zwykle bywa, kością niezgody okazał się być majątek. Zgodnie z testamentem, syn piosenkarza nie dostanie nic. Krzysztof Junior nie zamierza jednak odpuścić i walczy o zachowek po ojcu w sądzie.

Wparcie z różnych stron

Po wyemitowaniu materiału w TVN o synu Krzysztofa Krawczyka wiele osób zaczęło mu współczuć. Mężczyzna jest niepełnosprawny i mieszka w kiepskich warunkach.

Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Uwaga! TVN
Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Uwaga! TVN

Zupełnie inne spojrzenie ma na tą sprawę Edyta Górniak, która swoje wsparcie okazała Ewie Krawczyk. Piosenkarka zauważyła, że był jakiś powód, dla którego Krzysztof Krawczyk nie miał pozytywnych relacji ze swoim synem i nic mu nie pozostawił.

„Mamy takie stereotypowe podejście, że jeśli ktoś jest związany rodzinnością w znaczeniu nie duchowym, tylko biologicznym, to jemu się wszystko należy, wszystko mu wolno. (…) Więc jeśli nie był obecny w jego życiu, a teraz jest w gotowości przejąć część majątku, to jest to takie bardzo popularne podejście i zawsze szokujące dla mnie, no bo dlaczego? – wytłumaczyła Edyta Górniak w komentarzu dla dziennika „Fakt”.

Zgadzacie się z jej opinią?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Telewizja Polska została ukarana przez KRRiT za „Wiadomości”. Kara będzie bardzo wysoka. W jaki sposób TVP naruszyło przepisy

Jak informował portal „Życiepl.com”: Andrzej Duda wypowiedział się na kontrowersyjny temat szczepionek. Chyba nikt się nie spodziewał takich słów ze strony prezydenta

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Tego nikt się nie spodziewał. Meghan Markle po raz pierwszy po wyprowadzce przyleci do Wielkiej Brytanii? Ma być gościem na ważnej uroczystości

Sprawdź także ten artykuł: Tajemnica gwiazd „M jak Miłość” wyszła na jaw. Znajomy zdradził ważne plany Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Szykuje się ważne wydarzenie