Wspaniała ceremonia w rodzinie aktorki Joanny Moro! Choć przez zawirowania związane z epidemią koronawirusa możliwe to było dopiero teraz to radości nie było końca. 36-letnia aktorka i jej mąż, Mirosław Szpilewski posłali do Pierwszej Komunii Świętej swojego syna. Dumna mama postanowiła pochwalić się niesamowitymi zdjęciami z uroczystości w Internecie!

To był naprawdę bardzo emocjonujący i wzruszający dzień! Tak ważny w życiu dziecka - dziękujemy całej parafii kościółka „na Górce” za tak piękna uroczystość i przygotowania do przyjęcia sakramentu Komunii Świętej – przekonywała na Instagramie Joanna Moro, cytowana przez Fakt.

Syn Joanny Moro przyjął Pierwszą Komunię Świętą! Wielka uroczystość w życiu aktorki!

Niesamowita uroczystość u Joanny Moro! Aktorka pochwaliła się pięknymi fotografiami na Instagramie, to był wielki dzień w życiu jej syna, za którym sakrament Pierwszej Komunii Świętej!

W tym roku Joanna Moro była organizatorką drugiej takiej wielkiej uroczystości rodzinnej. Wcześniej, kilka tygodni temu, już po otwarciu granic, Joanna Moro wraz z mężem zdecydowali się wrócić do Wilna – rodzinnego miasta aktorki i przeprowadzić chrzest najmłodszej pociechy, córeczki Ewy.

Dziewczynka przyszła na świat w styczniu jednak sakrament ze względu na zawirowania na świecie udało się przeprowadzić dopiero wczesnym latem.

To był najwspanialszy dzień w moim życiu! Chrzest Naszej Kochanej Kruszynki. Ewa Teresa - jesteś naszym cudem bożym. Brak mi słów , emocje biorą górę, a słów podziękowań należy się tysiące – wyjaśniała Joanna Moro na Instagramie.

Widać, że aktorka cieszy się niezwykle z tego, jak pięknie i szybko rozwijają się jej dzieci, a małżeństwo daje jej wiele radości!

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA