Choć Izabela Janachowska może pochwalić się naprawdę sporym majątkiem i nie musi specjalnie mocno martwić się o pieniądze, nawet w dobie pandemii koronawirusa to zdecydowanie należy do kobiet, które rozpiera pozytywna energia i chcą pokazać, na jak wiele je stać.

Kreatywna i pełna pomysłów była tancerka i żona milionera Krzysztofa Jabłońskiego nie zamierza osiąść na laurach, tylko wciela w życie pomysł na nowy biznes. Ma żyłkę do tego typu działalności, bo firma może jej przynieść spore zyski!

Do tej pory, Izabela Janachowska pokazywała swoje umiejętności taneczne w programach rozrywkowych na czele z „Tańcem z Gwiazdami”, a gdy postanowiła odejść od ukochanego tanca ze względu na stan zdrowia to zajęła się branżą ślubną, prowadząc programy telewizyjne o tej tematyce.

Jej firma w tym sektorze przynosi duże zyski, a jak wycenił Krzysztof Jabłoński warto jest inwestować w wart miliard przemysł ślubny.

Izabela Janachowska postanowiła otworzyć nowy biznes! Czym się zajmie?

Nie będzie to jednak żadna nowa, nieznana Janachowskiej branża – postanowiła uzupełnić powoli budowane ślubne imperium o firmę zajmującą wypożyczaniem samochodów okolicznościowych na podróż do kościoła i salę weselną.

Ceny będą ustalane indywidualnie, ale widełki sięgają od 3 do 10 tysięcy złotych.

– Ceny samochodów zaczynają się od 750 tysięcy złotych, a najdroższy z nich kosztował 2,45 mln złotych. Stawiamy na unikatowe samochody, niedostępne u konkurencji. Dzięki zapewnieniu profesjonalnego kierowcy Para Młoda w komfortowych warunkach dotrze na uroczystość a następnie na salę weselną – możemy przeczytać w ofercie na stronie internetowej, cytowanej przez Pomponik.

Wiele wskazuje na to, że jest to oferta zdecydowanie luksusowa, jednak z pewnością znajdzie chętnych.

Jak informował portal "Życie PL": „ROLNIK SZUKA ŻONY 7”: ROLNICY JUŻ WYBRALI, DO ICH DOMÓW TRAFIŁY KANDYDATKI I KANDYDACI! W SIECI UKAZAŁ SIĘ ZWIASTUN NAJNOWSZEGO ODCINKA

Przypomnij sobie: JUSTYNA ŻYŁA ZASKOCZYŁA! CELEBRYTKA POSTANOWIŁA SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ W AKTORSTWIE, ZAGRAŁA SAMĄ SIEBIE W PARADOKUMENCIE

Portal "Życie PL" pisał również: WRACA SPRAWA ROZWODU MARYLI RODOWICZ! WIADOMO, CO MARIA SZABŁOWSKA POWIEDZIAŁA PODCZAS OSTATNIEJ ROZPRAWY, WSZYSTKO WYSZŁO NA JAW