Kora była uwielbianą w Polsce piosenkarką, która odeszła zbyt wcześnie. Gwiazda zmarła w lipcu 2018 roku po męczącej walce z choroba nowotworową. Miała wówczas 67 lat i zostawiła pogrążonego w żałobie partnera, Kamila Sipowicza.

Specjalna okazja

Wczoraj 8 czerwca, Olga Jackowska obchodziłaby swoje 70 urodziny. Z tej okazji oficjalnie odsłonięto upamiętniający ją mural na Bielanach w Warszawie, a jej przyjaciele podzielili się miłymi wspomnieniami.

O relacjach z artystką opowiedział m.in. Milo Kurtis z Maanamu, który zdradził że na początku Kora wcale nie paliła się do dołączenia do zespołu.

Była już jednak wówczas żoną Marka Jackowskiego, który zdołał ją do tego namówić. Jak się później okazało, była to świetna decyzja i dla piosenkarki, i dla grupy Maanam.

Milo Kurtis skorzystał też z okazji i odniósł się do nowego związku wieloletniego partnera Kory.

Kamil Sipowicz/YouTube @Towarzyszka Panienka
Kamil Sipowicz/YouTube @Towarzyszka Panienka

Prawo do szczęścia

Kamil Sipowicz na nowo ułożył sobie życie z nową ukochaną, a szybkość z jaką to zrobił nie spodobała się wielu fanom Kory. Zarzucali mu też oni, że za bardzo afiszuje się ze związkiem.

Zupełnie odmiennego zdania jest jednak Milo Kurtis, który jest zdania, że nikt nie powinien go z tego powodu osądzać.

„Nikomu nic do tego, z kim jest Kamil. On ma prawo do szczęścia i nikomu go osądzać i o nim nieprzychylnie plotkować” – powiedział muzyk w ostatnim wywiadzie.

Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Znana dziennikarka ma poważne problemy zdrowotne? Danuta Holecka zniknęła z „Wiadomości” TVP i nie wiadomo kiedy wróci. Co się dzieje za kulisami

Jak informował portal „Życiepl.com”: Niespodziewany gość na ślubie znanej polityk Joanny Scheuring-Wielgus. Jolanta Kwaśniewska przyszła bez zaproszenia. Co się wydarzyło

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Królowa Elżbieta II wezwała księcia Harry’ego na pogawędkę. Czy naprawią nadszarpnięte stosunki na uroczystości wspominającej księżną Dianę

Sprawdź także ten artykuł: Artur Orzech wkrótce wróci do pracy? Dziennikarz poinformował w sieci o nowościach w życiu zawodowym. Już wkrótce poprowadzi audycję w znanym radiu