Od kilkunastu dni internauci dopytują o nieobecność Danuty Holeckiej w głównym wydaniu „Wiadomości” których jest przecież szefową. Ostatni raz dziennikarka widziana była w połowie kwietnia.

Pojawiło się wiele teorii, niektórzy nie wykluczali nawet, że Danuta Holecka została zwolniona z Telewizji Publicznej pomimo, że jest jedną z jej najbardziej rozpoznawalnych twarzy.

TVP komentuje

Przedstawiciele TVP wydali komunikat, że dziennikarka obecnie przebywa na urlopie, którego nazbierało się bardzo dużo i zapewniając, że nic niepokojącego się nie dzieje oraz że wróci w niedługim czasie.

Według nieoficjalnych doniesień, nie ma jej jednak w grafiku na czerwiec, więc o ile wersja Telewizji Publicznej się sprawdzi, Danutę Holecką w wiadomościach zobaczymy najszybciej w lipcu.

Danuta Holecka / YouTube: TVP Info
Danuta Holecka / YouTube: TVP Info

Poważne problemy zdrowotne

Informator z otoczenia dziennikarki mówi jednak, że sprawa jest nieco inna. Danuta Holecka miała mieć drobny wypadek i złamać nogę w mocno niefortunny sposób. Podobno potrzebny był zabieg zespolenia kości śrubami.

Obecnie szefowa „Wiadomości” przebywa więc w domu gdzie dochodzi do formy.

„To wszystko nie jest dla niej łatwe, telefony się urywają. Ma jednak zagwarantowaną opiekę najlepszych specjalistów w kraju” – tłumaczy informator cytowany przez portal pomponik.pl.

Sama dziennikarka nie potwierdza żadnej wersji.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Będzie rekordowa waloryzacja świadczeń. O ile więcej będą mogli się spodziewać emeryci i renciści. Są wyliczenia ekspertów

Jak informował portal „Życiepl.com”: Niespodziewany gość na ślubie znanej polityk Joanny Scheuring-Wielgus. Jolanta Kwaśniewska przyszła bez zaproszenia. Co się wydarzyło

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Królowa Elżbieta II wezwała księcia Harry’ego na pogawędkę. Czy naprawią nadszarpnięte stosunki na uroczystości wspominającej księżną Dianę

Sprawdź także ten artykuł: Artur Orzech wkrótce wróci do pracy? Dziennikarz poinformował w sieci o nowościach w życiu zawodowym. Już wkrótce poprowadzi audycję w znanym radiu