Już wkrótce nastąpi bardzo ważna dla księcia Williama i Harry’ego uroczystość. 1 lipca tego roku tragicznie zmarła matka książąt, księżna Diana skończyłaby 60 lat.

Z tej okazji jej synowie postanowili upamiętnić ją pomnikiem. Statua księżnej Walii stanie w ogrodzie Sunken w Londynie.

Choć na dużą uroczystość nie ma co liczyć z powodu realiów pandemii koronawirusa, książę Harry który ostatnio nie ma zbyt dobrych relacji z rodziną, postanowił przylecieć z tej okazji do Wielkiej Brytanii.

Królowa wezwała zbuntowanego wnuka

Podczas pobytu w ojczyźnie, książę Harry, który niejednokrotnie krytykował ostatnio rodzinę królewska w mediach, będzie miał okazję spotkać się z królową Elżbietą II.

Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube British Documentary
Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube British Documentary

Władczyni zaprosiła go na obiad w zamku Windsor. Wiadomo już, że ma być to bardzo prywatna wizyta tylko miedzy nimi.

„To wielkoduszny gest z jej strony. Podczas lunchu w cztery oczy w zamku Windsor, będzie w końcu odpowiednia okazja do omówienia wielu spraw” – ujawnił dziennik „Daily Mail” powołując się na informatora.

Fani rodziny królewskiej mają nadzieję, że jest to pierwszy krok do naprawienia relacji w rodzinie. Harry zobaczy się z królową sam na sam po raz pierwszy od roku, a ostatnio jest w pozytywnym nastroju dzięki narodzinom córeczki, którą wraz z Meghan Markle nazwali Lilibet Diana na cześć jego babci i mamy.

Myślicie, że się uda?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Będzie rekordowa waloryzacja świadczeń. O ile więcej będą mogli się spodziewać emeryci i renciści. Są wyliczenia ekspertów

Jak informował portal „Życiepl.com”: Niespodziewany gość na ślubie znanej polityk Joanny Scheuring-Wielgus. Jolanta Kwaśniewska przyszła bez zaproszenia. Co się wydarzyło

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Fani zespołu „Ich Troje” nie rozpoznali Jacka Łągwy na zdjęciu z Michałem Wiśniewskim. Artysta komentuje jak bardzo się zmienił przez te lata

Sprawdź także ten artykuł: Nowy prowadzący „Mam Talent” został wybrany. Szymon Hołownia skomentował wybór swojego następcy w programie. Co na to Marcin Prokop