Jak przypomina portal "Super Express", przed niespełna dwoma laty Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła prawdziwą tragedię. W trgicznym w skutkach wypadku na jeziorze Kisajno zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak. Prezenterka przez dłuższy czas trzymała się z dala od świateł kamer, by w samotności poradzić sobie ze stratą ukochanego. Teraz przyłapaną ją z tajemniczym mężczyzną. Wiadomo kim jest! Dla wielu to będzie spore zaskoczenie.

Agnieszka Woźniak-Starak odkryła nową pasję

Po ogromnej tragedi jaka spotkała Agnieszkę Woźniak-Starak nie było łatwo się jej podnieść. Przez rok unikała mediów i wycofała się ze swojej aktywności w mediach. Ku radości fanów, dziennikarka zdecydowała się wrócić przed kamery jesienią zeszłego roku. Wspólnie z Ewą Drzyzgą prowadzi od tamtego czasu "Dzień dobry TVN".

Prezenterka znalazła również pasję, której mogła oddać się bez reszty. Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się trenować dość ekskluzywną dyscyplinę sportu - jazdę konną. Trenuje ją w stadninie należącej do rodziny Karoliny Ferenstein-Kraśko, żony dziennikarza "Faktów" Piotra Kraśki.

Trenerem Agnieszki Woźniak-Starak jest przystojny instruktor o imieniu Tomasz. Takiego instruktora pozazdrościła prezenterce "Dzień dobry TVN" sama Karolina Fernstein-Kraśko, zamieszczając wymowny komentarz pod zdjęciem z treningu zamieszczonym przez Agnieszkę na Instagramie.

Na zdjęciach widać, że prezenterka i jej instruktor mają ze sobą dobry kontakt, co z pewnością może przełożyć się na osiągnięcia sportowe Agnieszki Woźniak-Starak.

Jak podoba się wam nowe hobby Agnieszki Woźniak-Starak?

To też może cię zainteresować: Marta Kaczyńska zachwyciła internautów. Nawet prezydent Andrzej Duda nie mógł powstrzymać się od reakcji. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kobieta sfotografowała swoją babcię. Po obejrzeniu zdjęcia nie mogła uwierzyć w to, kto pozował razem z babcią

O tym się mówi: Rafał Trzaskowski zaskoczył wszystkich. Jego posunięcie wywołało prawdziwą burzę. Co się stało