Jak podaje portal "Super Express", choć od śmierci Krzysztofa Krawczyka mija już prawie miesiąc, jego najbliżsi przyjaciele wciąż dzielą się różnymi wspomnieniami dotyczącymi artysty. Jednym z bardzo aktywnych w tym zakresie jest menadżer i przyjaciel piosenkarza, Andrzej Kosmala. Ostatnio zamieścił on w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie Krzysztofa Krawczyka z Edytą Górniak.

Krzysztof Krawczyk z Edytą Górniak - niewielu to pamięta

Kiedy 5 kwietnia medi obiegła informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka, Edyta Górniak nie kryła, że ta informacja bardzo ją zasmuciła. Z poruszającego wpisu piosenkarki wynikało, że niezwykle ceniła nie tylko Krzysztofa Krawczyka jako artystę, ale również człowieka.

"Ryczę jak dziecko. Krzysztofie drogi... Tak dużo siebie zostawiłeś dla nas. Tyle pięknych utworów, twój niebywały, potężny wokal, twój uśmiech, twoją życzliwość, twoją skromność" - napisała w mediach społecznościowych Edyta Górniak.

Nie wszyscy pamiętają, że Edytę Górniak i Krzysztofa Krawczyka połączyły wzruszające chwile, o których przypomniał teraz menadżer i przyjaciel artysty, Andrzej Kosmala. Na Facebooku opublikował on wspólne zdjęcie artystów, wskazując, że Edyta Górniak była jedną z największych muzycznych miłości Krawczyka.

Zamieszczone przez Andrzeja Kosmalę zdjęcie zostało zrobione w 2006 roku podczas koncertu w noc sylwestrową na krakowskim rynku. Fani w komentarzach nie kryją zachwytu. Jedna z internautek napisała, że to dwoje jej ulubionych artystów. Inni podkreślali, że zarówno Krzysztof Krawczyk, jak i Edyta Górniak mają wspaniałe głosy.

Podzielacie opinie internautów?

To też może cię zainteresować: Donald Tusk przechodzi trudne chwile. Odeszła bardzo ważna dla niego osoba

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jolanta Kwaśniewska zdradziła sekret dotyczący swojego małżeństwa. Dla niektórych może to być spore zaskoczenie

O tym się mówi: Książę Harry pojawił się po raz pierwszy po ostatnim pożegnaniu książę Filipa. Padły ważne słowa. Co wywołało owacje na stojąco