Książę Harry pojawił się wraz z wieloma sławnymi nazwiskami ze świata muzyki, filmu i polityki na Global Citizen's Vax Live: The Concert to Reunite the World, imprezie charytatywnej wspierającej międzynarodowy wysiłek na rzecz szczepień.

Szczepionkowa kampania nabiera rozmachu

Książę i księżna Sussex są przewodniczącymi kampanii tego wydarzenia. Przemawiając do ożywionego tłumu tylko w pełni zaszczepionych gości, Harry pochwalił pracowników medycznych pierwszej linii na całym świecie, zarówno na koncercie, jak i na całym świecie. „Dzisiejszy wieczór jest świętem każdego z was tutaj, zaszczepionych pracowników pierwszej linii na widowni..."

Wydarzenie zostało nagrane w niedzielę na SoFi Stadium w Los Angeles. Zostanie wyemitowany 8 maja. Harry niedawno wrócił do Kalifornii po podróży do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w pogrzebie księcia Filipa, który odbył się 17 kwietnia.

Meghan i ich syn Archie, który 6 maja kończy 2 lata, nie odbyli tej podróży. Płomienne przemówienie księcia Harry'ego ma zachęcić wiele ofiar do poddania się globalnemu szczepieniu, a fakt, że tak wielu ufa księciu i księżnej Sussex sprawi, że posłuchają ich i przyjmą szczepionki.

"Ale spotykamy się również, ponieważ ta pandemia nie może się skończyć, jeśli nie podejmiemy wspólnych działań z bezprecedensowym zaangażowaniem na rzecz naszego wspólnego człowieczeństwa. Szczepionkę należy rozprowadzić wśród wszystkich wszędzie. (...)

Musimy podnieść całą ludzkość i upewnić się, że żadna osoba ani społeczność nie zostanie w tyle. To, co robimy w tej chwili, pozostanie w historii, a tej nocy będziemy solidaryzować się z milionami rodzin w całych Indiach, które walczą z druzgocącą drugą falą.


YouTube/Brian Rono T.V

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Julia Wróblewska przechodzi trudne chwile. Pożegnała kogoś bliskiego

Zerknij: Czy książę Harry pogodził się z rodziną? Są nowe doniesienie na ten temat. Czy to już koniec konfliktu