Jak wskazuje portal "Super Express", Jolanta Kwaśniewska pomimo upływu lat nadal cieszy się ogromną sympatią ze strony Polaków, którą zaskarbiła sobie pełniąc rolę pierwszej damy przez dwie kadencje. Od lat uchodzi za ikonę stylu, a przy tym ceniona jest za ogromne zaangażowanie w sprawy społeczne i działalność charytatywną. Wspólnie z mężem Aleksandrem Kwaśniewskim od lat tworzą niezwykle udane małżeństwo. Jolanta Kwaśniewska zdradziła dzięki czemu tak dobrze się ze sobą dogadują.

Małżeństwo Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskiej

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy wzięli ślub cywilny w 1979 roku, a kościelny w 2006 roku. Doczekali się narodzin córki, Aleksandry. Choć dziś uchodzą za niezwykle zgrany duet, nie zawsze było im łatwo, jak choćby wtedy, kiedy Aleksander Kwaśniewski zdecydował się wejść do polityki.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy / YouTube: Wiadomości
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy / YouTube: Wiadomości
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy/YouTube @Wiadomości

Wspominając tamten czas w rozmowie z "Newsweekiem" Jolanta Kwaśniewska podkreślała, że męż praktycznie cały czas był poza domem. Na zaproszenia znajomych musiała odpowiadać, że niestety nie przyjdą albo, że jej męża nie będzie. Była pierwsza dama miała jednak świadomość, że musi dzielić się swoim mężem "dla dobra kraju".

Zaangażowanie się Aleksandra Kwaśniewskiego w politykę sprawiło, że Jolanta Kwaśniewska skoncentrowała się przede wszystkim na domu i wychowaniu małej wóczas córeczki. Przy okazji zdradziła, jak udało się im przetrwać ten trudny czas. Okazuje się, że kluczem do sukcesu są upominki.

Jolanta Kwaśniewska przyznała, że uwielbiają obdarowywać się drobnymi prezentami, które czasem przyjmują formę prostych gestów, takich jak choćby zrobienie śniadania do łóżka. Aleksander Kwaśniewski zdradził, że często zdarza mu się obdarowywać żonę kwiatami. Często robi to bez okazji. Dlaczego?

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy/ YouTube @Wiadomości o celebrytach
Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy/ YouTube @Wiadomości o celebrytach
Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy/ YouTube @Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski zdradził, że jeśli obdarowuje się ukochaną kobietę tylko ze względu na jakieś okazje, łatwo o jakieś zapomnieć albo pomylić i wtedy przyniesienie takiego kwiatu może okazać się podejrzane.

Podzielacie punkt widzenia Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich?

To też może cię zainteresować: Halinka Mlynkova ogłosiła radosną nowinę. Piosenkarka jest w ciąży

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Starmach już przygotowana na drugi poród. Pozuje z walizkami i bagażami. Jaką ma wyprawkę

O tym się mówi: Sylwia Grzeszczak zachwyciła swoją stylizacją w "Dzień dobry TVN". Pozowała fotoreporterom w deszczu w neonowym garniturze