Jak podaje portal "Super Express", zmarła Barby Kelly, znana z występów w zespole "The Kelly Family". Kobieta miała zaledwie 46 lat. Od wielu lat zmagała się z problemami natury psychicznej i zrezygnowała z występów z rodziną. Członkowie zespołu pożegnali ją w krótkim wpisie w mediach społecznościowych.

Zmarła Barby Kelly z zespołu "The Kelly Family"

Na profilu zespołu "The Kelly Family" w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że kilka dni temu zmarła Barby Kelly "po krótkiej chorobie". Pogrążona w żałobie rodzina poprosiła o zrozumienie i uszanowanie prywatności. Zapewnili, że Barby na zawsze pozostanie w ich sercach.

Barby Kelly zmarła niedługo przed 46. urodzinami, które obchodziłaby 28 kwietnia. Od 2001 roku nie występowała z zespołem "The Kelly Family", czego powodem były problemy psychiczne. O przyczynach śmierci Barby wiadomo niewiele. Najprawdopodobniej zmarła pięć dni temu w czasie snu. Z doniesień "Bild" wynika, że przyczyny śmierci Barby Kelly ma wyjaśnić przeprowadzona sekcja zwłok.

Zespół "The Kelly Famili" powstał w latach 70. ubiegłego wieku, choć największą popularność osiągnął w latach 90. W 1994 roku zespół wydał album "Over the Hump", który sprzedał się w ilości 4,5 miliona ezgemplarzy. Barby, podobnie jak pozostali członkowie zespołu, dorastała na scenie. Grała m.in. na gitarze, pianinie i akordeonie.

Barby Kelly/YouTube @TV STUDIO Chrzanów
Barby Kelly/YouTube @TV STUDIO Chrzanów
Barby Kelly/YouTube @TV STUDIO Chrzanów

Zespół ma na swoim koncie kilkadziesiąt złotych oraz platynowych płyt, a także ponad 50 ważnych muzycznych nagród. W 2005 roku członkowie zespołu postawili na kariery solowe. Zespół wrócił w 2018 roku, wydając album "We Got Love". Gościnnie na albumie z największymi hitami zespołu i dwoma premierowymi kawałkami, zaśpiewała Barby.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Barby Kelly składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Marzena Kipiel-Sztuka w poruszających słowach opowiedziała o aktorach, których nie ma już wśród nas. "Nikt nie zapełni po nich pustki"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Józef Nalberczak z "Czterech pancernych" odszedł samotnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Został znaleziony w mieszkaniu

O tym się mówi: Dobre wiadomości dla seniorów. Emerytury bez podatku już niebawem? Ile można zyskać