Jak podaje portal "Lelum", ekipa serialu "Świat według Kiepskich" wróciła na plan. Niestety nie jest to pwrót w pełnym składzie. Nowe odcinki nagrywane są bez Dariusza Gnatowskiego wcielającego sie w postać Arnolda Boczka i bez legendarnego Mariana Paździocha, którego postać kreował Ryszard Kotys. O tym, jak czuje się obsada serialu w tej nowej dla nich sytuacji, opowiedziała Marzena Kipiel-Sztuka.

Serial nie będzie już nigdy taki sam

Odejście Dariusza Gnatowskiego, a potem Ryszarda Kotysa była ogromnym wstrząsem dla fanów serialu "Świat według Kiepskich". Aktorów nie zobaczymy już w żadnym nowym odcinku uwielbianego przez widzów serialu. Ich brak szczególnie dotkliwie odczuli aktorzy i cała ekipa.

Pomimo dotkliwej pustki, jaka towarzyszyła im w czasie zdjęć, wszyscy starają się dać z siebie wszystko, aby pomimo straty dwóch wyjątkowy aktorów, kolejne odcinki były dla widzów w dalszym ciągu ciekawe i wciągające.

"Oni na pewno chcieliby, aby serial był kontynuowany i by się nie załamywać" - powiedziała Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z "Faktem". Podkreśliła, że choć nikt nie zastąpi Paździocha i Boczka, to trzeba dać szanse nowym bohaterom i nowym wątkom.

Pierwszy odcinek serialu "Świat według Kiepskich" został wyemitowany na antenie stacji Polsat 16 marca 1999 roku. Od tego czasu nieprzerwanie bawi widzów. Przez ponad dwie dekady nakręcono już 34 sezony serialu liczące 564 odcinki. Aktorzy serialu wielokrotnie zdradzali w wywiadach, że nie spodziewali się, że ich przygoda z serialem będzie trwała tak długo.

Jesteście ciekawi, jak będą wyglądały kolejne odcinki serialu "Świat według Kiepskich"?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia na temat Esmeraldy Godlewskiej. Potrzebna była interwencja specjalistów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marian Lichtman opowiedział w wywiadzie, jakie są obecnie jego relacje z Ewą Krawczyk. "To ludzie z boku nas poróżnili"

O tym się mówi: Dobre wiadomości dla seniorów. Emerytury bez podatku już niebawem? Ile można zyskać