Jak podaje portal "Pudelek", w minioną sobotę w mediach społecznościowych pojawiły się niepokojące nagrania i wpisy Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej. Fani nie kryli obaw i spodziewali się najgorszego. Co dzieje się z Esmeraldą Godlewską? Informacje na jej temat przekazała jej siostra Magdalena Godlewska.

Najnowsze informacje o Monice Godlewskiej

W ostatnią sobotę w mediach społecznościowych Monika "Esmeralda" Godlewska publikowała niepokojące fanów nagrania. Największe emocje wzbudził zamieszczony przez celebrytkę własny nekrolog. Fani obawiali się najgorszego. Długo nie było wiadomo, co dzieje się z Moniką Godlewską.

Esmeralda Godlewska nekrolog/YouTube @Kurny
Esmeralda Godlewska nekrolog/YouTube @Kurny
Esmeralda Godlewska nekrolog/YouTube @Kurny

Wreszcie jej siostra, Magdalena Godlewska zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie interweniującej w mieszkaniu Esmeraldy policji. Fani nie ukrywali, że sytuacja już dawno przestała być zabawna i specjaliści powinni pomóc Monice Godlewskiej. Celebrytka często mówiła, że zmaga się z problemami psychicznymi. Przekonywała, że chce jednak uporać się z nimi i zająć się synem.

Wiele wskazuje na to, że pomoc nadeszła w odpowiednim momencie. We wtorek w mediach społecznościowych Magdaleny Godlewskiej pojawiła się informacja o tym, że Esmeralda trafiła do kliniki psychiatrycznej, gdzie próbuje sobie "poradzić z wszystkimi ciężkimi uzależnieniami od leków psychotropowych i alkoholu".

Magdalena Godlewska poprosiła fanów o uszanowanie prywatności rodziny w tych trudnych chwilach i nie wysyłanie do niej wiadomości dotyczących Moniki. W kolejnych Instastories Godlewska zamieściła jeszcze cytaty z Pisma Świętego.

Wpis Magdaleny Godlewskiej/Pudelek.pl
Wpis Magdaleny Godlewskiej/Pudelek.pl
Wpis Magdaleny Godlewskiej/Pudelek.pl

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: