Jak podaje portal "Super Express", Beata Kozidrak jest obecna na polskiej scenie muzycznej od czterech dekad. Artystka napisała autobiografię, która ukaże się w jej 61. urodziny. W mediach pojawiają się fragmenty książki, która może nieźle namieszać. Jak się okazuje, choć zawodowo Beata Kozidrak nie miała powodów do narzekania, w życiu prywatnym wiodło jej się znacznie gorzej. Artystka długo nie mówiła o tym, co naprawdę działo się za zamkniętymi drzwiami jej domu.

Autobiografia Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak postanowiła wydać swoją autobiografię. Księżka nosi tytuł "Beata. Gorąca krew" i zawarte w niej informacje zaskoczą nawet najwierniejszych fanów artystki. Sama wokalistka mówiła, że jej autobiografia sporo namiesza. Z pierwszych fragmentów, jakie wyciekły do mediów wynika, że Kozidrak nie rzucała słów na wiatr.

Wspomniane fragmenty dotyczą życia prywatnego Beaty Kozidrak. Okazuje się, że nie było one tak szczęśliwe, jakby mogło się wydawać. Artystka przez wiele lat ukrywała szczegóły swojego życia. Nie było to zadanie łatwe, szczególnie kiedy do mediów przedostała się informacja o jej rozwodzie z Andrzejem Pietrasem. O ich rozstaniu mówiła cała Polska.

Beata Kozidrak zdradziła, że tekst wielu ballad powstał po kłótniach z mężem. Zdradziła, że to właśnie zebrane w całość jej piosenki mogłyby stanowić "najwierniejszą biografię jej myśli i emocji". W swojej autobiografi wskazała moment, w którym jej związek znalazł się w kryzysie doprowadzając do rozpadu małżeństwa.

"Kiedy w nasze szalone, ale długo szczęśliwe życie, wdarł się nałóg, robiłam wszystko, aby pomóc Andrzejowi. To były dramatyczne chwile" - napisała w swojej autobiografii Beata Kozidrak, dodając, że ogromnym wsparciem była dla niej w tym czasie pełnoletnia już córka.

Jesteście ciekawi, co jeszcze w swojej autobiografii napisała Beata Kozidrak?

To też może cię zainteresować: Książę Harry nie mógł dodzwonić się do ojca. Postanowił napisać bardzo osobisty list

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przestań wyrzucać kiełki ziemniaka. Ich przydatność w ogrodzie może zadziwić

O tym się mówi: Ogromna podwyżka kar za część wykroczeń. Niewywiązanie się z ważnego obowiązku może nas kosztować nawet 14 tysięcy złotych. O co chodzi