Mówi się, że książę Walii nadal jest „bardzo zraniony” decyzją Harry'ego i Meghan o wzięciu udziału w kontrowersyjnym wywiadzie, który został wyemitowany podczas pobytu księcia Filipa w szpitalu.

Waśnie nie wygasły, ale zostały odłożone na bok

The Mirror poinformowało, że w swoim niedawnym liście Harry „przedstawił powody, dla których opuścił„ stanowisko starszego członka rodziny królewskiej i powiedział, że będzie „szanował tę instytucję”, żyjąc w Kalifornii. Książę Sussex skontaktował się ze swoim ojcem, przygotowując się do ponownego spotkania z rodziną po raz pierwszy od historycznej przeprowadzki. Najwyraźniej nie widział innego wyjścia, gdyż według zagranicznych mediów, książę Karol całkowicie zerwał kontakt z młodszym synem.

„Napisał bardzo osobistą notatkę do swojego taty, aby spróbować wyjaśnić sytuację, ale napięcia wciąż są wysokie, a sprawy nie zostały rozwiązane tak, jak miał nadzieję. Między wszystkimi istniało coś w rodzaju niewypowiedzianej umowy, aby odłożyć na bok wszystko, co przyszło im do głowy i skoncentrować się wyłącznie na wsparciu królowej przed pogrzebem księcia Filipa.

Uczucie w obozie było takie, że to nie był czas ani miejsce na omawianie spraw, zwłaszcza w tak emocjonującym momencie dla wszystkich zaangażowanych. Podczas wywiadu u Oprah w zeszłym miesiącu, Harry ujawnił, że jest „bardzo zawiedziony” przez swojego ojca, którego również oskarżył o odcięcie go oraz jego żony i syna w finansach. Zapytany o jego związek z ojcem, Harry powiedział, że w końcu znowu zaczęli rozmawiać: „Wiesz, jest dużo do przepracowania..."

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Katarzyna Dowbor jest gospodynią programu "Nasz nowy dom". Jak mieszka dziennikarka, która organizuje remonty innym

Zerknij: Agnieszka Woźniak-Starak dzięki pewnemu przyjacielowi ma wiele radości w swoim życiu. Czy Stefan odwzajemnia jej uczucia

Nie przegap: Sara Egwu-James zwyciężyła 4 edycję "The Voice KIDS". Czy to następczyni Whitney Houston