Okazuje się, że celebrytka, która nie może narzekać na niedosyt obowiązków podjęła się kolejnego zadania, które wymaga od niej naprawdę wielkiego zaangażowania, ale i talentu!

Po poprowadzeniu kolejnego sezonu „Projektu Lady”, a także zaangażowaniu się w zupełnie nowy sekretny projekt, którego szczegółów nie chce na ten moment zdradzać widać, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest głodna nowych wyzwań i postanowiła wziąć udział w pomyśle, o którym w kuluarach mówiła się od dawna.

O co chodzi? O nowy film Patryka Vegi! Czyżby Małgorzata Rozenek-Majdan miała zostać aktorką? Wiele na to wskazuje!

Celebrytka parała się już różnymi rzeczami – prowadziła uwielbiany program „Perfekcyjna Pani Domu”, później stała się gospodynią programu o metamorfozach hoteli, wydała również książki, otworzyła firmę z cateringiem dietetycznym, a teraz dodatkowo jest jeszcze pełnoetatową mamą.

Choć może się wydawać, że grafik Małgorzaty Rozenek-Majdan jest wypełniony po brzegi to celebrytka postanowiła spróbować gry w filmie! Z propozycją wyszedł sam Patryk Vega!

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra u Patryka Vegi! Celebrytka potwierdza w rozmowie z Pudelkiem

– Bardzo cenię Patryka, dlatego że jest najbardziej kasowym polskim reżyserem. Oprócz tego stworzył swój podpis. Jego filmy są bardzo charakterystyczne. Gdyby włączyć film i zapytać, kto go wyreżyserował, od razu widać, że są to produkcje Patryka – wyjaśniła w rozmowie z dziennikarzem Pudelka Małgorzata Rozenek-Majdan, cytowana przez Pikio.

Nie da się ukryć, że gwiazda TVN niezwykle mocno cieszy się z nowego wyzwania i zdradziła również, że zagra jedną z głównych ról w nowej produkcji reżysera. Nie wcieli się jednak w samą siebie.

– Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Będę przeciwieństwem siebie. Sama charakteryzacja zajmuje trzy godziny – zaskoczyła w rozmowie z Pudelkiem.

Jak informował portal "Życie PL": WIELKI DZIEŃ W ŻYCIU KRZYSZTOFA I PAULINY ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”! ZDJĘCIE ZE SZPITALA TRAFIŁO DO SIECI, SERDECZNE GRATULACJE

Przypomnij sobie: ROKSANA WĘGIEL ZADZIWIŁA WSZYSTKICH SWOIM ODWAŻNYM WYZNANIEM. CZY FANI PÓJDĄ JEJ ŚLADEM? WOKALISTKA ŻYCZY WSZYSTKIM, ABY SAMI SIĘ PRZEKONALI

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA TVN NIE POWSTRZYMAŁA SIĘ I POWIEDZIAŁA KILKA GORZKICH SŁÓW PIERWSZEJ DAMIE! OCENIŁA JEJ STYL, TE SŁOWA ZDUMIEWAJĄ