Miłośnicy pięknej Magdaleny dosłownie walczyli o jej uwagę! Okazuje się bowiem, że urodziwa rolniczka pobiła niesamowity rekord – do tej pory nikomu nie udało się otrzymać tak potężnej liczby miłosnych listów od kandydatów na męża lub żonę! Ile Magdalena ich dostała? Liczba może zszokować!

26-letnia Magdalena jest rolniczka na sporym gospodarstwie, ale ma również inne pasje – zajmuje się również stylizacją rzęs i paznokci. Kobieta była już zamężna, jednak związek ten okazał się nieudany – była „tą drugą”. Dziś nie chce już dłużej czekać i postanowiła zawalczyć o własne szczęście. Wiele wskazuje na to, że jej udział w „Rolniku…” zakończy się szczęśliwym finałem – Marta Manowska wręczyła jej tak ciężkie pudełko pełne listów z wyznaniami i zdjęć, że ledwo je uniosła!

Magdalena z „Rolnik szuka żony” otrzymała najwięcej zgłoszeń od początku programu. To istny rekord!

Pierwszy odcinek 7 sezonu „Rolnik szuka żony” już za nami! Hitowy program TVP1 znów przyciągnął tłumy widzów. Furorę zrobiła jedyna rolniczka, Magdalena! Kobiecie udało się pobić rekord programu!

Ile ich dokładnie było? Aż 386! Do tej pory uczestnik „Rolnika…” zgromadził 220 propozycji. Magdalena pobiła zatem rekord i to prawie dwukrotnie!

Okazuje się również, że jednym z mężczyzn, który zdecydował się napisać do pięknej, 26-letniej rolniczki był… flecista z Ekwadoru. Zdziwiona była nie tylko sama Magdalena, ale nawet gospodyni programu, Marta Manowska.

Jak potoczą się losy pięknej Magdaleny i czy młoda rolniczka po przejściach odnajdzie miłość w programie? Przekonamy się w kolejnych odcinkach, emitowanych w niedzielę wieczorem w TVP1.

View this post on Instagram

Jako pierwszą odwiedzamy Magdę!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Jak informował portal "Życie PL": WIELKI DZIEŃ W ŻYCIU KRZYSZTOFA I PAULINY ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”! ZDJĘCIE ZE SZPITALA TRAFIŁO DO SIECI, SERDECZNE GRATULACJE

Przypomnij sobie: ROKSANA WĘGIEL ZADZIWIŁA WSZYSTKICH SWOIM ODWAŻNYM WYZNANIEM. CZY FANI PÓJDĄ JEJ ŚLADEM? WOKALISTKA ŻYCZY WSZYSTKIM, ABY SAMI SIĘ PRZEKONALI

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA TVN NIE POWSTRZYMAŁA SIĘ I POWIEDZIAŁA KILKA GORZKICH SŁÓW PIERWSZEJ DAMIE! OCENIŁA JEJ STYL, TE SŁOWA ZDUMIEWAJĄ