„Sanatorium miłości” powróciło na początku stycznia z trzecią edycją programu. Seniorzy i seniorki pod okiem Marty Manowskiej szukali szansy na miłość i stworzenie bliskiego związku w Polanicy-Zdrój.

Wśród bohaterów tego sezonu byli: Anna, Halina, Jadwiga, Janina, Krystyna i Teresa, a także: Andrzej, Edward, Wiesław, Władysław, Zbigniew oraz Zdzisław.

Zainteresowanie widzów wzbudzili szczególnie Jadwiga i Zdzisław, którzy razem z Haliną zostali wybrani na królową i króla turnusu.

Internauci zauważyli, że w ostatnim odcinku seniorzy trzymali się za ręce i nawiązali bliższe relacje po programie. Wszystko jednak wskazuje, że tak się wcale nie stało.

Występ pokazał prawdę

Internauci uważają, że ze związku Jadzi i Zdzisia nic jednak nie wyszło poważniejszego. Wksauje na to między innymi występ seniorki w programie „Jaka to melodia?” gdzie zgadywała tytuły piosenek wraz z Edwardem i Krystyną.

Jadwiga nie zaliczyła tam udanego występu jeśli chodzi o liczbę odgadniętych utworów, ale widzowie zwrócili uwagę na coś innego, a mianowicie, że nie pozdrowiła na końcu Zdzisława co byłoby naturalne gdyby byli parą albo chociaż przyjaciółmi.

Komentarze w tej sprawie pojawiły się również na profilu FB Zdzisława ale na razie pozostały bez odpowiedzi.

To nie ostatnia taka historia z Jadzią w roli głównej. Niedawno głośno było o jej konflikcie z Haliną. Podczas turnusu były najlepszymi przyjaciółkami, teraz jednak obie przyznały, że kontakt się urwał.

Co o tym myślicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zmiana czasu z zimowego na letni coraz bliżej. Kiedy przestawiamy zegarki. Czy to będzie już ostatni raz

Jak informował portal „Życiepl”: Zapadła decyzja w sprawie nielegalnego pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Wuj, Mirosław S. usłyszał wyrok. Wielu Polaków będzie zaskoczonych

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Pierwsze dziecko Joanny i Jacka Kurskich właśnie przyszło na świat. Znane są już imię i płeć dziecka. Prezes TVP nie krył wzruszenia

Zobacz także: Pracownicy szpitala nie mogli już dłużej milczeć. W liście zdradzili jak wygląda ich praca i ile zarabiają