Viola Kołakowska w ciągu ostatniego roku dała się poznać jako osoba, która nie wierzy w pandemię koronawirusa. Celebrytka wielokrotnie dawała temu wyraz sprzeciwiając się noszeniu maseczek i krytykując działania rządu.

Tym razem jednak głośno jest o ostatnich komentarzach byłej (?) partnerki Tomasza Karolaka, która mocno skrytykowała Andrzeja Piasecznego.

Piosenkarz poinformował ostatnio, że jest zakażony koronawirusem i bardzo źle się czuje. W nagraniu ze szpitala widać, że jest on podłączony do aparatury pomagającej mu odpowiednio oddychać.

Viola Kołakowska oskarża

Celebrytka nie przebierała w słowach i oskarżyła artystę o oszustwo i promowanie propagandy.

„Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły... Co za to dostałeś?” – skomentowała wpis Piaska modelka.

W kolejnym wpisie Wiola Kołakowska uznała nawet, że jest to sposób na promocję nowej płyty piosenkarza, która ma się ukazać w maju.

Wpisy wywołały burzę w mediach. Wiele osób jest zniesmaczonych zachowaniem celebrytki.

Co na to piosenkarz?

Sam Andrzej Piaseczny jeszcze nie odniósł się do słów Violi Kołakowskiej, ale zrobiła to za niego jego agentka, która stwierdziła, że piosenkarz po prostu chciał zwrócić uwage na problem jakim jest SARS-CoV-2.

Agentka potwierdziła też, że piosenkarz czuje się już lepiej. Co myślicie o zachowaniu Violi Kołakowskiej?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ta moneta to prawdziwy okaz poszukiwany przez kolekcjonerów. Może być nawet warta 100 tysięcy. Warto sprawdzić czy do nas nie należy

Jak informował portal „Życiepl”: Alert dla Polaków. Aplikacja rządowa wysłała milionom obywateli ostrzegające powiadomienia. O co chodzi

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Poruszający wpis Dody w mediach społecznościowych. Piosenkarka napisała list do córki, której nigdy nie będzie miała. Jakie słowa do niej skierowała

Zobacz także: Jadwiga z "Sanatorium miłości 3" odpowiedziała na zarzuty Haliny oraz internautów. Padły naprawdę mocne słowa