Jak podaje portal "Telemagazyn", nadal nie milkną echa wywiadu udzielonego przez Halinę, uczestniczkę trzeciej odsłony programu "Sanatorium miłości". W rozmowie z dziennikarzami zdradziła między innymi, że jej przyjaźń z Jadwigą nie przetrwała próby czasu. Do słów swojej niedawnej przyjaciółki odniosła się Jadwiga. Co powiedziała?

Konflikt Haliny i Jadwigi z "Sanatorium miłości"

Tytuł królowych turnusu trzeciego sezonu "Sanatorium miłości" trafił do Haliny i Jadwigi, które w trakcie zdjęć do programu bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły. W trakcie finału mogliśby zobaczyć Halinę, która z oczami pełnymi łez żegnała Jadwigę i powtarzała, że cieszy się, że udało się jej znaleźć tak dobrą przyjaciółkę. Fani programu mieli nadzieję, że relacja przetrwa lata.

Czas jednak zweryfikował relację, jaka połączyła obie panie. W rozmowie z dziennikarzami "Dziennika Łodzkiego", Halina zdradziła, że jej kontakt z Jadźką się urwał. "A myślałam, że Jadwiga przyjdzie do mnie na tydzień" - mówiła rozżalona Halina.

Halina z "Sanatorium miłości 3"/ YouTube @Whistleblower News
Halina z "Sanatorium miłości 3"/ YouTube @Whistleblower News
Halina z Sanatorium miłości 3/ YouTube @Whistleblower News

Po wywiadzie w sieci wybuchła prawdziwa burza. Fani programu nie kryli oburzenia zachowaniem Jadwigi. Zaczęli jej nawet zarzucać, że udawała przyjaźń względem Haliny. Jadwiga nie zamierzała zostawić całej sprawy bez komentarza. Na jednej z facebookowych grup napisała między innymi, że nigdy nie umawiała się z Haliną na to, że do niej przyjedzie.

Z jej wpisu wynika, że to Halina nie reagowała na jej telefony, nie odbierających ich. Kiedy udało się jej wreszcie dodzwonić, Halina miała wymawiać się z rozmowy brakiem zasięgu. Dodała, że nie rozumie, czemu Halina do niej nie zadzwoniła, w końcu miała numer. "Nie wiem dlaczego mi to robi" - napisała w mediach społecznościowych.

Jadwiga z "Sanatorium miłości 3"/ YouTube @Whistleblower News
Jadwiga z "Sanatorium miłości 3"/ YouTube @Whistleblower News
Jadwiga z Sanatorium miłości 3/ YouTube @Whistleblower News

Halina odparła zarzuty dawnej przyjaciółki, pisząc, że Jadwiga nie oddzwoniła ani razu. Dodała, że wiele osób mówi, że są z dwóch różnych światów. "Coś w tym jest. To ja Ciebie pokochałam jak siostrę, a Ty... byłaś tylko miła" - napisała Halina, prosząc internautów, żeby nie pisali źle o Jadźce.

Jadwiga nie skomentowała wpisu byłej przyjaciółki. Zdecydowała się na to jej wieloletnia znajoma, która z kolei zarzuciła Halinie granie pod publikę i wyraziła swoje rozczarowanie jej postawą.

Jak myślicie, która z pań ma rację?

To też może cię zainteresować: Najnowsze informacje o stanie Andrzeja Piasecznego. Jak czuje się piosenkarz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Orędzia przekazane przez Jezusa św. Ojcu Pio o Apokalipsie. Czy przepowiednia właśnie się sprawdza

O tym się mówi: O Tymoteuszu Szydło znów jest głośno. Co się stało