Ula Chincz długo ukrywała swój błogosławiony stan i dopiero teraz odważyła się powiedzieć prawdę. Na Instagramie prezenterki ukazało się zdjęcie, gdzie możemy zobaczyć ją szczęśliwą, pozującą z wyraźnie okrągłym brzuszkiem. Szczegóły swojego stanu opowiedziała w specjalnym nagraniu.

– Nie wiem, co mam Wam napisać, więc najlepiej po prostu zobaczcie film – napisała w poście na Instagramie Ula Chincz. Prezenterka jest już mamą, ma 11-letniego syna Ryszarda.

Ula Chincz w drugiej ciąży! Gwiazda TVN podzieliła się radosną nowiną o swoim stanie, to wielki dzień dla prezenterki

Ula Pedantula postanowiła podzielić się wielką informacją i niesamowicie radosną nowiną ze swoimi obserwatorami, nie chcąc już dłużej ukrywać swojego stanu.

Niezwykle aktywna w mediach społecznościowych dawna prezenterka TVN postanowiła zamieścić na swoim Instagramie zdjęcie w zaawansowanej ciąży, ubrana w czarną sukienkę, ukazującą jej stan w oczywisty sposób. Ula Chincz prezentuje się szczęśliwa i dumna z ciąży.

– O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się na samym początku pandemii. Myślę, że wszyscy pamiętamy, jak się wtedy czuliśmy, nie wiedzieliśmy na czym stoimy i co będzie dalej. Był strach, były obawy o bliskich, o pracę, o to, jak będzie wyglądała nasza codzienność. Musiałam sobie wszystko poukładać, poplanować, poogarniać. Co tu dużo mówić, czeka mnie naprawdę niezła, życiowa rewolucja – wytłumaczyła na prowadzonym przez siebie kanale na YouTube gwiazda, cytowana przez Fakt.

Ula Chincz zaznaczyła, że na tę chwilę nie zamierza zniknąć z mediów, gdyż może pracować z domu. prezenterka zaprosiła wszystkich na „jesień z brzuchem”. Prezenterka jest już mama, ma 11-letniego syna Ryszarda.

Jak informował portal "Życie PL": SENSACYJNE WYZNANIE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ! „KRÓLOWA ŻYCIA” ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ O TYM GŁOŚNO, FANI NIESAMOWICIE JEJ WSPÓŁCZUJĄ

Przypomnij sobie: AFERA W „TOP MODEL”! MARCIN TYSZKA ZASUGEROWAŁ KANDYDATCE DO PROGRAMU ZRZUCENIE KILOGRAMÓW! MODELKA ODPOWIADA NA ZARZUTY

Portal "Życie PL" pisał również: JUSTYNA ŻYŁA ZNÓW NIE ODPUSZCZA BYŁEMU MĘŻOWI. CELEBRYTKA POSTANOWIŁA PODSYCIĆ POGŁOSKI O NOWYM ZWIĄZKU, POKAZAŁA ROMANTYCZNY PREZENT