Ta para była uważana za jedną z najbardziej zgodnych z polskim show-biznesie PRL-u. Jednak i w ich związku coś zaczęło się psuć, a Anna Jantar chciała się uwolnić od męża i zacząć nowe życie – i jako artystka, tworząc zupełnie inną muzykę, i jako kobieta.

Później okazało się – zgodnie z sugestią mediów - że Jarosławowi Kukulskiemu zdarzało się wchodzić w relacje z innymi kobietami. Choć Anna Jantar walczyła o to małżeństwo to chciała czuć się doceniona i kochana.

Wiele lat po jej śmierci ujawniono treść listu, który miała przy sobie w chwili śmierci – 14 marca 1980 roku doszło na Okęciu do katastrofy samolotu, którym leciała z Nowego Jorku do Polski. Z wraku maszyny wydobyto pamiątki po wokalistce, w tym tajemniczy list. Co pisał do niej w ostatniej wiadomości Jarosław Kukulski?

Jarosław Kukulski napisał do Anny Jantar specjalny list. Przesyłkę znaleziono we wraku samolotu, w którym piosenkarka zginęła

14 marca 1980 roku Anna Jantar wracała w pośpiechu z Nowego Jorku do Warszawy, chcąc zobaczyć ukochaną córeczkę Natalię. Zginęła w katastrofie samolotu pasażerskiego na Okęciu. W liście wydobytym z wraku znalazły się takie słowa Jarosława Kukulskiego do żony.

- Kocham Cię całym sercem i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, a czy Ty odczytasz moją spowiedź jako słabość czy też jako miłość, której trzeba pomóc, to zależy tylko od Ciebie. Szczęście nasze, Anusiu, zależy tylko od nas samych. By jednak to było możliwe, musimy tego chcieć obydwoje. Całuję Cię mocno, Twój Jarek. PS. List taki do Ciebie jest jedynym i ostatnim. Gdybym musiał go pisać po raz wtóry, będziesz musiała chyba dokończyć go sama – napisał artysta, mąż Anny Jantar, cytowany przez Jastrząb Post.

Anna Jantar miała nalegać, aby to on odebrał ją z lotniska, być może chcąc od razu odpowiedzieć na słowa zawarte w wiadomości. Jaka byłaby jej decyzja w sprawie ich małżeństwa? Tego już nigdy się nie dowiemy.

fot. YouTube

Jak informował portal "Życie PL": SENSACYJNE WYZNANIE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ! „KRÓLOWA ŻYCIA” ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ O TYM GŁOŚNO, FANI NIESAMOWICIE JEJ WSPÓŁCZUJĄ

Przypomnij sobie: AFERA W „TOP MODEL”! MARCIN TYSZKA ZASUGEROWAŁ KANDYDATCE DO PROGRAMU ZRZUCENIE KILOGRAMÓW! MODELKA ODPOWIADA NA ZARZUTY

Portal "Życie PL" pisał również: JUSTYNA ŻYŁA ZNÓW NIE ODPUSZCZA BYŁEMU MĘŻOWI. CELEBRYTKA POSTANOWIŁA PODSYCIĆ POGŁOSKI O NOWYM ZWIĄZKU, POKAZAŁA ROMANTYCZNY PREZENT