Anna Mucha jest jedną z bardzo charakterystycznych polskich aktorek, która odznacza się dużą dozą dystansu do siebie i humoru, a sama lubi prowokować swoim zachowaniem i dość otwartą postawą wobec świata.

Wiadomo od dawna, że aktorka rozstała się z ojcem swoich dzieci, Marcelem Sorą, a przez długie tygodnie w mediach pojawiały się informacje o tym, że Anna Mucha wróciła do swojego byłego ukochaną.

Te plotki okazało się nieprawdą i szybko wyszło na jaw, że owszem, Anna Mucha ma nowego ukochanego i jest nim aktor Jakub Wons. Para poznała się w pracy i spotyka się od dłuższego czasu, ukrywając łączącą ich relację.

Anna Mucha o nowym partnerze i swoim eks! Aktorka pracuje o oboma nad nowym spektaklem

Okazuje się, że aktorka postanowiła wcielić w życie nowe wyzwanie – została producentką i zajęła się pracą nad sztuką „Przygoda z ogrodnikiem”. Do współpracy postanowiła zaprosić nie tylko obecnego chłopaka Jakuba Wonsa, ale i… byłego partnera, Marcela Sorę.

Wiadomo, że była para pozostaje w dobrych kontaktach i dzieli się obowiązkami związanymi z opieką nad dziećmi. Co jednak Anna Mucha mówi o Sorze?

– Lubię pracować z najlepszymi ludźmi w swojej dziedzinie. I Kuba i Marcello spełniają te warunki. Poza tym wszystko zostaje w rodzinie. Marcello ma talent do aranżacji i udało mu się, z włoskim smakiem, oddać klimat luksusowej willi głównych bohaterów – wyznała aktorka, pytana przez Party i cytowana przez Jastrząb Post.

Spektakl będzie można zobaczyć już w październiku.

Jak informował portal "Życie PL": SENSACYJNE WYZNANIE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ! „KRÓLOWA ŻYCIA” ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ O TYM GŁOŚNO, FANI NIESAMOWICIE JEJ WSPÓŁCZUJĄ

Przypomnij sobie: AFERA W „TOP MODEL”! MARCIN TYSZKA ZASUGEROWAŁ KANDYDATCE DO PROGRAMU ZRZUCENIE KILOGRAMÓW! MODELKA ODPOWIADA NA ZARZUTY

Portal "Życie PL" pisał również: JUSTYNA ŻYŁA ZNÓW NIE ODPUSZCZA BYŁEMU MĘŻOWI. CELEBRYTKA POSTANOWIŁA PODSYCIĆ POGŁOSKI O NOWYM ZWIĄZKU, POKAZAŁA ROMANTYCZNY PREZENT