7 września Anna Lewandowska obchodzi urodziny i choć to doniosła chwila to trenerka zmaga się od pewnego czasu z krytyką i niezdrowym szumem wokół swojej osoby. Niestety, ma to związek z niedawnym, mocno niesławnym nagraniem, które znalazło się na jej Instagramie. Mowa o filmie, na którym Anna Lewandowska tańczy w dziwacznym kostiumie imitującym otyłą osobę do jednej z piosenek Beyonce.

Chcąc mieć swój głos w akcji „body positivity” nieświadomie wywołała efekt odwrotny do zamierzonego. Spotkała się tym samym z ostrą krytyką, której kompletnie się nie spodziewała.

Humor swojej żonie postanowił poprawić sam Robert Lewandowski. Z okazji urodzin napisał jej wiele naprawdę ciepłych słów publicznie. Trenerka musi być niezwykle szczęśliwa!

Robert Lewandowski z życzeniami dla Ani Lewandowskiej na urodziny! Trenerka kończy 32 lata

Na Instagramie piłkarza ukazało się niezwykle romantyczne i piękne zdjęcie z żoną. Właśnie w ten sposób, publicznie, Robert Lewandowski postanowił wesprzeć żonę w tym trudnym dla niej czasie i napisał jej piękne urodzinowe życzenia.

– Wszystkiego najlepszego, kochanie. Niech Twoje życie będzie wypełnione miłością i szczęściem. Jesteś miła, troskliwa, niesamowita, jesteś najlepszą mamą i prawdziwą inspiracją! Dziękuję za wsparcie, pomoc, rady. Jestem bardzo dumny, że mogę cię nazywać moją żoną – napisał Robert Lewandowski na Instagramie, cytowany przez Plotek.

View this post on Instagram

🎈🎂 #32

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Fani Anny Lewandowskiej również nie zawiedli, czego rezultatem są liczne pozytywne komentarze i życzenia dla trenerki.

– Najlepsza para, wszystkiego najlepszego Aniu!
– Lewa!
– Spełniaj siebie i marzenia – możemy przeczytać na Instagramie w komentarzach.

Jak informował portal "Życie PL": SENSACYJNE WYZNANIE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ! „KRÓLOWA ŻYCIA” ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ O TYM GŁOŚNO, FANI NIESAMOWICIE JEJ WSPÓŁCZUJĄ

Przypomnij sobie: AFERA W „TOP MODEL”! MARCIN TYSZKA ZASUGEROWAŁ KANDYDATCE DO PROGRAMU ZRZUCENIE KILOGRAMÓW! MODELKA ODPOWIADA NA ZARZUTY

Portal "Życie PL" pisał również: JUSTYNA ŻYŁA ZNÓW NIE ODPUSZCZA BYŁEMU MĘŻOWI. CELEBRYTKA POSTANOWIŁA PODSYCIĆ POGŁOSKI O NOWYM ZWIĄZKU, POKAZAŁA ROMANTYCZNY PREZENT