Ulubienicą widzów w trzecim sezonie „Sanatorium miłości” jest 68-letnia Halina Jaksa mieszkająca w Pabianicach, która dała się poznać jako energiczna kobieta o dużym poczuciu humoru, nieobawiająca się żadnych wyzwań.

Seniorka pojawiła się ostatnio w programie telewizji śniadaniowej TVP, którego gospodarzami byli Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska.

Podczas rozmowy pojawił się wątek z jednego z odcinków popularnego show, w którym Halinka jako jedyna z pań odważyła się wziąć do ręki dużego pająka.

W programie powtórzyła swoją opinię, że gatunki trzymane w terrarium, takie jak węże, jaszczurki i pająki nie budzą u niej żadnego obrzydzenia czy strachu.

Aby to udowodnić, bez obaw wzięła goszczącego w studiu programu węża i owinęła go sobie wokół szyi.

„Taki piękny naszyjnik będę miała, prawda?” – zażartowała Halinka w programie robiąc wrażenie na obecnych.

Krytyka internautów

Widzowie oprócz seniorki i jej poczynań zwrócili uwagę na jeszcze jeden szczegół, a mianowicie minę Małgorzaty Tomaszewskiej.

Większość uznała, że prezenterka „PnŚ” spojrzała na Halinę z niesmakiem, a nawet pogardą.

„Pani Tomaszewska musi dużo nauczyć się od pani Halinki i najpierw być sobą, kochać ludzi i mieć szacunek do wszystkich. Jest to osoba piękna w środku, która nie potrzebuje opakowania na zewnątrz” – można przeczytać wśród komentarzy.

Choć gospodyni programu nie wypowiedziała się jeszcze w temacie, w obronę wzięli ją administratorzy profilu na Facebooku tłumacząc, że Małgorzata Tomaszewska po prostu bała się węża.

Zgadzacie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mała dziewczynka prowadziła sportowy „samochód”? Polscy policjanci podczas kontroli nie wierzyli własnym oczom. Zdjęcie robi furorę w sieci

Jak informował portal „Życiepl”: Para przez lata starała się o dziecko. Po badaniu USG byli zaskoczeni. To zdarza się raz na 70 mln. Jak potoczyła się ich historia

Z życia gwiazd informowaliśmy o: Edyta Górniak kontra Justyna Steczkowska. Zwyciężczyni pokonała rywalkę z wielką przewagą. O czym mowa

Zobacz także: W twoim mieszkaniu czy domu jest duch? Jakie są oznaki, które świadczą o tym niecodziennym zjawisku