Problemy z zajściem w ciąże ma coraz więcej kobiet. Specjaliści uważają, że wpływają na to choroby cywilizacyjne, przetworzona żywność, stres, zanieczyszczenia środowiska, a także genetyka.

Podobnie było w przypadku Ashley Garner z amerykańskiego stanu Utah, która wraz z mężem Tysonem przez osiem lat bezskutecznie starała się o dziecko.

Niestety wiele razy spotykał ich gorzki zawód. Mimo to nie ustawali w swoich wysiłkach, a nawet zaczęli zastanawiać się nad metodą in vitro.

Zaskoczenie podczas USG

Na wyczekiwany moment badania USG i potwierdzenia ciąży, para zaprosiła fotografa, który miał uwiecznić tą szczęśliwą dla nich okazję.

Jak się okazało, małżeństwu trafił się przypadek, który zdarza się raz na 70 milionów. Na badaniu USG okazało się, ze Ashley i Tyson mają czworaczki!

„Lekarze mówili, że mamy tylko 40 procent szans na jedno dziecko, więc cztery na raz było dla nas wielkim błogosławieństwem, a zarazem ogromnym cudem. To było czyste przerażenie i radość w tym samym czasie” – wspomina kobieta.

Moment został uwieczniony na zdjęciach. Widać, że rodzice są naprawdę zaskoczeni.

Ashley i Tyson Gardner / Gardner Quad Squad
Ashley i Tyson Gardner / Gardner Quad Squad

Szczęśliwi rodzice czworaczków

Ciąża na szczęście przeszła bezproblemowo, a Ashley urodziła cztery zdrowe dziewczynki: Indie, Esme, Scarlett oraz Evangeline.

Rodzice regularnie relacjonują życie swoje i dziewczynek w mediach społecznościowych.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niesprawiedliwa decyzja sądu. Została porzucona przez matkę jako małe dziecko, a teraz musi na nią płacić. Dlaczego tak się stało

Jak informował portal „Życiepl”: Przenigdy nie wyrzucaj pestek dyni. Podpowiadamy na co można je zastosować. Odpowiedź może naprawdę zaskoczyć

Z życia gwiazd informowaliśmy o: Zaskakujące słowa z ust Piotra Żyły. Skoczek skomentował aktualną formę Dawida Kubackiego. Nikt nie spodziewał się tego, co powiedział

Zobacz także: Niesamowite zjawisko pojawiło się na niebie. Uchwycony na fotografiach obiekt wygląda fantastycznie. Co to jest