Ostatnio sporo dzieje się w „Sanatorium miłości”. Dni seniorów wypełnione są po brzegi różnorodnymi zajęciami, a wielu z ich przygód nie zobaczymy w programie.

Do sieci trafiły jednak materiały i zdjęcia, które się nie zmieściły do ostatniego odcinka. Wśród nich jest między innymi materiały zza kulis, ciekawostka o Władysławie, a także randka Halinki i Edka.

Władek ujawnia coś o sobie

W dodatkowym materiale można zobaczyć Władysława, który ujawnił, że w młodości zajmował się też modelarstwem lotniczym.

„Latałem też helikopterami wojskowymi, tak że kolejne doświadczenie miałem, lecąc wiatrakowcem” – powiedział senior.

Ciekawostkę z planu ujawniła też Marta Manowska. Prowadząca program zapewniła, że uczestnicy zdążyli się bardzo ze sobą zżyć, a na planie panuje „team spirit”.

Gorąca randka w jacuzzi

Widzów najbardziej jednak emocjonują kolejne randki, na które wybierają się uczestnicy programu. Hitem ostatniego odcinka było spotkanie Halinki i Edka.

Kobieta otrzymała tytuł kuracjuszki odcinka dzięki czemu mogła zaprosić jednego z panów na randkę. Tym razem padło na Edwarda, z którym spędziła wesoły czas w jacuzzi.

Oboje uznali randkę za sukces o czym świadczą też niewyemitowane w odcinku nagrania. Edkowi udało się nawet skraść Halince buziaka!

„Edziu trochę tam bajerował, jest w tym dobry, bo on taki kabareciarz. Myślę, że dobry wybór dokonałam, bo Edziu jest zgrywus. Myślę, że nam nieźle poszło” – uznała kuracjuszka.

Filmik można znaleźć na Facebooku. Co o tym sądzicie?

Sanatorium miłości / Facebook: Sanatorium miłości
Sanatorium miłości / Facebook: Sanatorium miłości

To też może cię zainteresować: Andrzej Piaseczny zdecydował się wreszcie ujawnić całą prawdą. Jego serce od dawna jest zajęte

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Stan zdrowia Bogusława Lindy pozostawia wiele do życzenia. Aktor ma poważne problemy. Co się dzieje

O tym się mówi: Polaków czekają spore zmiany w sprawie maseczek. Doradca premiera zdradza szczegóły odnośnie nowego rozporządzenia. O co chodzi

Portal „Życie.pl” pisał również o: Jarosław Kaczyński wybrał się w ważne odwiedziny na Wawel. Prezesowi Prawa i Sprawiedliwości towarzyszyło kilku znaczących polityków. O co chodzi