Sensacyjne doniesienia o Magdzie Gessler! Czy gwiazda TVN działała niezgodnie z przepisami prawa? Sprawa jest właśnie wyjaśniana!

Nie można ukryć tego, ze Magda Gessler stała niekwestionowana królowa polskiej gastronomii, a prowadzony przez nią od lat program „Kuchenne Rewolucje” pozwolił w jakimś stopniu odmienić oblicze polskich restauracji i lokali gastronomicznych. Trzeba przyznać, że w Polsce mało kto tak dobrze zna się na prowadzeniu restauracji i biznesu gastronomicznego, dlatego Magdzie Gessler udało się z dużym sukcesem uratować wiele takich firm od kompletnej zapaści.

Nazwisko Gessler od dawna kojarzy się Polakom z wysoką jakością, dobry, gustem stylem, a najlepsze osoby w branży gastronomicznej uważają Magdę Gessler za jeden z największych autorytetów.

Magda Gessler od lat jest niesamowicie ceniona, doczekała się nawet murala ze swoją podobizną, a w całym kraju posiada kilka restauracji, wiele również firmuje swoim nazwiskiem. Niestety, jak informuje Gazeta krakowska, przez jeden z lokali wpadła w poważne kłopoty prawna. O co chodzi?

Magda Gessler złamała prawo w jednej ze swoich restauracji? Sensacyjne informacje o gwieździe stacji TVN, restauratorka ma poważne problemy, co dalej

Chodzi w tym przypadku o „Schronisko Smaków” w Bukowinie Tatrzańskiej. Wiele mediów zastanawia się nad tym, czy Magda Gessler stanie przed sądem. Lokalni urzędnicy są przekonani, że lokal działa, choć jest to samowola budowlana. Restauracja miała być rozbudowana bez pozwolenia inspektorów budowlanych.

„W swoich rejestrach nie mamy żadnych wniosków o pozwolenie na przebudowę lub rozbudowę tej restauracji, ani też wniosku o pozwolenie na budowę sklepu” – wyjaśnia inż. Anna Pawlikowska, zastępczyni naczelnika wydziału budownictwa Starostwa Powiatowego w Zakopanem, cytowana przez Jastrząb Post.

Wtóruje jej Jan Kęsek, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, który wypowiedział się również w sprawie sklepu „Spiżarnia Schroniska”, który miał powstać w pobliżu lokalu nielegalnie. Okazuje się, że inspektorat wydał nakaz rozbiórki obiektu już kilka tygodni temu, a także nałożył karę. Jednak właściciel odwołał się do Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, sprawa jest w toku.

fot. Youtube @tvnpl

Jak informował portal "Życie PL": KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ PORAŻAJĄCĄ WIZJĘ, TO MAJĄ BYĆ OSTATNIE TAKIE DNI, TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ. KONIEC SWOBODY I SPACERÓW? TO JEDNAK NIE WSZYSTKO

Przypomnij sobie: DONALD TUSK ZAMIEŚCIŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH WYMOWNY WPIS NAWIĄZUJĄCY DO PROTESTÓW W KRAJU. JAKIE JEST JEGO ZDANIE W TEJ KWESTII

Portal "Życie PL" pisał również: TVP TŁUMACZY SIĘ Z PORANNEJ AUDYCJI, KTÓREJ TREŚĆ ZBULWERSOWAŁA MILIONY KOBIET W POLSCE. PADŁY W NIEJ SŁOWA O „KAMIENIU NA SZYI” DLA KŁÓTLIWYCH PAN