Nie da się ukryć, że Krzysztof Jackowski ma wielki dar przewidywania przyszłości i choć wiele osób nie wierzy w jego zdolności to ostatnio udowodnił, że się nie myli. Oprócz działalności stricte związanej z poszukiwaniem osób zaginionych jasnowidz z Człuchowa od długiego czasu jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, szczególnie na Youtube, gdzie prowadzi własny kanał.

To, co ostatnie powiedział podczas specjalnego nagrania live dosłownie zmroziło krew w żyłach. Jackowskiemu udało się trafnie przewidzieć ostatnio, ze na polskie ulice wyjdzie wojsko – chwilę po jego wizji premier Morawiecki ogłosił, że Żandarmeria Wojskowa będzie pomagać policji w „trudnym czasie niepokojów społecznych”.

Teraz Krzysztof Jackowski podzielił się z widzami swojego kanału nową wizją. W poniedziałek czeka nas coś nadzwyczajnego, ale nie są to dobre informacje.

Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję, przekonuje, że to ostatnie takie dni i trzeba się przygotować. Koniec swobody i spacerów? To jednak nie wszystko

Jackowski jest przekonany, że tylko do niedzieli czekają nas chwile względnej swobody. Wszystko ma zmienić się już w poniedziałek!

„Drodzy Państwo, trzeba się cieszyć powietrzem i tam, gdzie można, przejść się na spacer do niedzieli, bo w poniedziałek nasze spacerowanie może zostać poważnie utrudnione lub uniemożliwione. To ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie poza naszym miejscem zamieszkania, poza naszym domem. Obawiam się, że decyzja zapadnie najpóźniej w niedzielę, a w poniedziałek zostanie wprowadzona w życie. Tego się obawiam” – powiedział tajemniczo na nagraniu Krzysztof Jackowski, cytowany przez Radio Zet.

Jasnowidz jest przekonany, że Polakom ma zostać narzucona swego rodzaju dyscyplina. Jackowski poparł również strajk kobiet i stwierdził, ze ten temat w ogóle nie powinien być poruszany przez mężczyzn, bo kompletnie ich nie dotyczy.

Co ciekawe, Jackowski w swojej wizji zobaczył również Jarosława Kaczyńskiego, którego przyszłość ma być mglista.

„W PiS-ie nastąpi decyzja, która będzie miała związek albo z panem Kaczyńskim, albo coś się z panem Kaczyńskim stanie, albo z całym PiS-em. Ta sytuacja, która jest, nie zakończy się normalnie” – stwierdził Krzysztof Jackowski.

Jak informował portal "Życie PL": ZDUMIEWAJĄCE INFORMACJE O TESTACH NA COVID-19! W NIECAŁY KWADRANS BĘDZIE MOŻNA POZNAĆ WYNIK BADANIA, ROZWIĄZANIE DLA OSÓB BEZ OBJAWÓW

Przypomnij sobie: POJAWIŁY SIĘ NOWE PROPOZYCJE DLA PRZEDSIĘBIORSTW DOTKNIĘTYCH PANDEMIĄ. PREMIER ZAPOWIADA NOWĄ TARCZĘ, BĘDĄ ZWOLNIENIA Z ZUS, POŻYCZKI I POSTOJOWE

Portal "Życie PL" pisał również: SYMBOL STRAJKU KOBIET W „PYTANIU NA ŚNIADANIE”! GOŚĆ WPROST POPARŁ PROTEST, REŻYSERKA NIE WIEDZIAŁA, JAK ZAREAGOWAĆ, INTERNAUCI Z MOCNYMI KOMENTARZAMI