Nie da się ukryć, że ślub Mikołaja Roznerskiego Adriany Kalskiej jest wyczekiwany przez wiele osób, w tym szczególnie dopingującą tej parze Teresę Lipowską. Aktorka była świadkiem tego, jak między tą dwójką rodzi się uczucie i wprost nie może się doczekać, kiedy para stanie na ślubnym kobiercu.

Teresa Lipowska postanowiła zdementować krążące od pewnego czasu pogłoski o sekretnym ślubie pary aktorów. Mówiło się, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pobrali się z dala od fleszy i mediów, jednak ekranowa Barbara Mostowiak zaprzecza, aby tak się stało. Jak sama przyznała w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” – gdyby ceremonia się już odbyła to ona z pewnością byłaby jednym z gości.

„M jak Miłość”: Teresa Lipowska o ślubie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Zdementowała plotki, przekonuje, że ma nadzieję wziąć czynny udział w ceremonii

Kiedy Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wezmą ślub? Termin ceremonii jest trzymany w ścisłej tajemnicy. W chwili, gdy serialowa Iza i Marcin pobrali się na oczach milionów widzów, fani pary zastanawiają się nad tym, kiedy aktorzy wezmą ślub w prawdziwym życiu. Para chce jednak zachować maksimum prywatności.

Okazuje się jednak, ze Adriana Kalska wcale nie ma marzeń dotyczących ślubu z Mikołajem Roznerskim i jak sama przyznaje „dla niektórych ślub jest ważny., a dla innych ważniejsze od przyklepania czegoś w urzędzie jest budowanie szczęścia codziennego”.

Młodej parze od samego początku kibicuje Teresa Lipowska, która bardzo lubi Mikołaja Roznerskiego, mówiąc o nim w samych superlatywach, a Adrianę Kalską uważa za „bardzo ciepłą osobę”.

Aktorka zdementowała plotki o ślubie pary, który miał się odbyć w tajemnicy.

„Gdyby się pobrali, na pewno byśmy o tym wiedzieli. Jeśli Mikołaj mnie zaprosi, to oczywiście, że będę” – wyjaśniła w „Dobrym Tygodniu” cytowana przez „SE”.

fot. Facebook @M jak Miłość

Jak informował portal "Życie PL": GŁĘBOKO WIERZĄCA MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ODNIOSŁA SIĘ DO PROTESTÓW KOBIET I KWESTII PRZERYWANIA CIĄŻY. JEJ OPINIA MOŻE POTĘŻNIE ZASKOCZYĆ NIEKTÓRYCH

Przypomnij sobie: NIEGDYŚ WIELKA GWIAZDA FILMOWA, DZIŚ NIKT O NIM NIE PAMIĘTA. JAK WYGLĄDA MIEJSCE SPOCZYNKU JANA HIMILSBACHA Z KULTOWEGO “REJSU”

Portal "Życie PL" pisał również: JOLANTA KWAŚNIEWSKA W NIESAMOWICIE MOCNYCH SŁOWACH W PROGRAMIE MONIKI OLEJNIK. UŻYŁA NIEPARLAMANTARNEGO OKREŚLENIA, PIERWSZEJ DAMIE PUŚCIŁY NERWY