Najnowsze wieści dotyczące jednej z najbardziej popularnych aktorek na świecie, Angeliny Jolie właśnie ujrzały światło dzienne i mogą zaskoczyć! Okazuje się, że światowej klasy celebrytka odwiedziła okupowaną Ukrainę. Swoją wizytą zaskoczyła wszystkich... O co chodzi?

Od pierwszego dnia najazdu wojsk rosyjskich na Ukrainę nastąpiła ogromna mobilizacja i chęć niesienia pomocy uchodźcom przez wszystkich: służby mundurowe, przedsiębiorstwa, osoby prywatne czy gwiazdy wykorzystujące swoje spore zasięgi.

Najczęściej pomoc ta jest organizowana poprzez zapewnienie transportu podczas ucieczki, zakwaterowania w nowym miejscu czy wyżywienia, lecz mało kto decyduje się na złożenie wizyty w samej Ukrainie, gdzie jest niezwykle niebezpiecznie.

Popularna aktorka światowej klasy, Angelina Jolie postanowiła wykonać nieco inny gest, czym zaskoczyła miliony osób.

Angelina Jolie osobiście we Lwowie

Angelina Jolie pojawiła się wczoraj w jednej z lwowskich kawiarni, a przebywająca tam kobieta zrelacjonowała to w następujący sposób.

- Nic specjalnego. Po prostu Lwów. Po prostu poszłam na kawę. Po prostu Angelina Jolie. Ukraina jest po prostu wspierana przez cały świat. - powiedziała ze wzruszeniem mieszkanka Lwowa.

Aktorka wybrała się tam z uwagi na misje humanitarne, gdyż od wielu lat należy to organizacji ONZ.