Jak podaje serwis Goniec, 30 kwietnia 1997 roku Celeste Nurse przeżyła największy dramat w swoim życiu. Młoda kobieta właśnie urodziła dziecko i zasnęła na szpitalnym łóżku. W tym czasie jej dwudniową córeczką zaopiekowała się pielęgniarka. Kobieta przeżyła jednak szok, gdy po przebudzeniu nie mogła odnaleźć dziecka, które zostało porwane z placówki! Policji przez wiele lat nie udało się dojść do tego, kto i w jakich okolicznościach uprowadził dziewczynkę ze szpitala.

Minęło 17 lat i gdy kobieta zobaczyła zdjęcie swojej młodszej córeczki nie mogła uwierzyć własnym oczom. Przerażające fakty o porywaczu ujrzały światło dzienne. Co się stało?

Kobieta odnalazła porwaną ze szpitala córkę po 17 latach! Prawda o porywaczu wyszła na jaw

Odnalezienie przez Celeste Nurse córki było naprawdę zaskakujące. Do klasy, w której uczyła się Miche Solomon trafiła druga pociecha kobiety, Cassidy Nurse. Obie dziewczyny uczyły się w ostatniej klasie liceum znajdującego się pod Kapsztadem w RPA. Szybko okazało się, że nowa uczennica jest łudząco podobna do Miche i wszyscy zastanawiali się, czy obie młode kobiety nie są ze sobą spokrewnione.

Miche miała jednak dojść ciągłych uwag znajomych i postanowiła skonfrontować się z Cassidy. Gdy tylko obie dziewczyny się spotkały poczuły ze sobą niespotykaną więź i zostały najlepszymi przyjaciółkami. Wkrótce zaczęły nazywać siebie siostrami, a z racji niespotykanego wręcz podobieństwa nikt tego nie kwestionował.

W końcu koleżanki zrobiły sobie wspólne zdjęcie, które zobaczyła Celeste. Matka Cassidy była w szoku, gdy zobaczyła przyjaciółkę córki, a ta fotografia zmieniła życie obu rodzin na zawsze. Ojciec Miche po zobaczeniu zdjęcia był w szoku, nie mogąc uwierzyć w podobieństwo między dziewczynami. Matka nastolatki była jednak bardziej sceptyczna.

Rodzice Cassidy poprosili córkę, aby przyprowadziła Miche do domu i po kilku minutach rozmowy byli pewni, że to ich córka. Postanowili wezwać policję i przeprowadzone w krótkim czasie badania DNA potwierdziły ich przypuszczenia. To Miche była skradzionym ze szpitala noworodkiem. Okazuje się, że dziewczynkę ze szpitala porwała Lavona Solomon, która była w ciązy w momencie, gdy Miche przyszła na świat, ale doszło do poronienia. Kobieta uzyła jednak sztucznego brzucha i ukryła przed mężem ten fakt, po czym ukradła ze szpitala noworodka i wróciła z nim do domu.

Historia nie zakończyła się jednak dobrze. Miche nie odnalazła wspólnego języka z biologiczną rodziną, gdyż przez 18 lat nie znała tych ludzi. Do matki, która trafiła do aresztu straciła zaufanie, ale zachowała dobre uczucia do swojego „ojca”, gdyż oboje zostali oszukani.

Jak informował portal "Życie Polska": KTO BĘDZIE REPREZENTOWAĆ POLSKĄ NA EUROWIZJI 2022? ZACZĘŁA SIĘ GIEŁDA NAZWISK. CZY TO SIOSTRY ZWANE „CÓRKAMI SKRZYNECKIEJ”? JACEK KURSKI ZABRAŁ GŁOS

Przypomnij sobie: NOWY POMYSŁ POLITYKÓW NA NIŻSZE CENY WARZYW I OWOCÓW. W TEN SPOSÓB POWSTANIE KONKURENCJA DLA SUPERMARKETÓW I DYSKONTÓW? PROJEKT USTAWY TRAFIŁ DO SEJMU

Portal "Życie Polska" pisał również: POWALAJĄCE INFORMACJE O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. DO MEDIÓW WYCIEKŁY JEJ SMS-Y. GDYBY WYCIEKŁY DO SIECI WCZEŚNIEJ TO MOGŁYBY ZNISZCZYĆ CAŁKIEM WIZERUNEK

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W SMUTKU PO WIELKIEJ STRACIE. PREZYDENT ZDECYDOWAŁ SIĘ NA NAPISANIE KRÓTKIEGO LISTU POŻEGNALNEGO. TO HOŁD DLA WIELKIEGO ARTYSTY