Nowy pomysł polityków powinien uradować wszystkich miłośników warzyw i owoców, którzy nie mogą sobie pozwolić do zakup dowolnej ilości ulubionych przysmaków przez wzgląd na wysokie ceny w sklepach.

W Sejmie znalazł się projekt ustawy, zgodnie z którym w każdej gminie w Polsce ma powstać miejsce do weekendowej sprzedaży, gdzie rolnicy mogliby handlować płodami rolnymi i wytworzonymi przez siebie produktami bezpośrednio. W ten sposób może powstać sroga konkurencja dla supermarketów i dyskontów.

To pomysł PiS i Kukiz’15, którzy wyżej wymieniony projekt złożyli do Sejmu kilka dni temu. Pomysł ma znacząco pomóc rolnikom, którzy sporo tracą podczas hurtowej sprzedaży swoich płodów rolnych w skupie.

Jeśli idea się przyjmie to wówczas rolnicy zyskają możliwość sprzedaży bezpośredniej swoich produktów na targowiskach organizowanych w sobotę i niedzielę przez władze gmin i miast.

Nowy pomysł na obniżenie cen warzyw i owoców. Rolnicy będą sprzedawać samodzielnie!

Zgodnie z projektem rolnicy będą mogli sprzedawać swoje płody rolne bez pośredników i za darmo – gmina ma nie pobierać opłat za udostępnienie miejsca sprzedaży. W ten sposób powstanie poważna alternatywa dla supermarketów i dyskontów. To świetne rozwiązanie dla obu stron – zarówno dla klientów, jak i samych rolników.

Brak opłat za stoisko przełoży się na znacząco niższe ceny. Klienci są zainteresowani taką formą kupna, szczególnie, że wielu rolników zyska możliwość przedstawienia swoich gospodarstw, szczególnie tych, które produkują ekologiczne warzywa i owoce, co dziś jest bardzo w cenie.

Targ/Youtube @settime2588

Jak informował portal "Życie Polska": ANDRZEJ PIASECZNY ZNÓW W NIEPRZYCHYLNYCH SŁOWACH O RZĄDZIE. RZUCIŁ MOCNYM HASŁEM PODCZAS „TAŃCA Z GWIAZDAMI”. IWONA PAVLOVIĆ ZAREAGOWAŁA NATYCHMIAST

Przypomnij sobie: JUSTYNA KOWALCZYK ZASKOCZYŁA FANÓW! GWIAZDA SPORTU WRZUCIŁA DO INTERNETU UROKLIWE ZDJĘCIE. POCHWALIŁA SIĘ, ŻE ZOSTAŁA MAMĄ. UWAGĘ PRZYKUŁ SZCZEGÓŁ

Portal "Życie Polska" pisał również: SYMPTOM, KTÓREGO ŻADEN CZŁOWIEK NIE POWINIEN LEKCEWAŻYĆ. JEŚLI POJAWI SIĘ POD OCZAMI TRZEBA NIEZWŁOCZNIE UDAĆ SIĘ DO KARDIOLOGA. CHODZI O ZDROWIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORUSZAJĄCY MOMENT W „TAŃCU Z GWIAZDAMI”. OLIWIA BIENIUK ODDAŁA HOŁD KOCHANEJ MAMIE. ŁZOM I WZRUSZENIU NIE BYŁO KOŃCA. WSPOMNIENIE ANNY PRZYBYLSKIEJ