Jak podaje portal Interia, papież Franciszek wybrał się ostatnio na dość nietypową wycieczkę. Duchowny udał się bowiem do sklepu muzycznego StereoSound, który to znajduje się w Rzymie.

Papież pojawił się w miejscu, w którym nikt by się go nie spodziewał!

Jak zaznaczyła Tiziana Esposito, ekspedientka pracująca we wspomnianym sklepie, nie był to pierwszy raz, kiedy duchowny odwiedził StereoSound.

- Przyjeżdżał tu jeszcze zanim został papieżem, gdy jako arcybiskup Buenos Aires odwiedzał Rzym. Podarowaliśmy mu płytę CD, ale nie powiem nikomu, jaką – wyznała Tiziana Esposito.

Matteo Bruni, dyrektor biura prasowego Watykanu zaznaczył natomiast, że papież otrzymał płytę CD z muzyką klasyczną. Co więcej, podczas wizyty w sklepie muzycznym, duchowny pobłogosławił miejsce.

Czy duchowny ma jeszcze jakieś tajemnice?

Doskonale wiemy, że papież Franciszek jest dość rozrywkowym papieżem. Duchowny z chęcią korzysta z mediów społecznościowych, ma dość liberalne poglądy i niezwykle mocno cieszy się, kiedy może spędzić czas w towarzystwie młodych ludzi.

Teraz okazało się, że duchowny jest też prawdziwym fanem muzyki. Czy obecny papież ma jeszcze jakieś tajemnice, o których dotąd nie wiedzieliśmy? Czym jeszcze zaskoczy nas głowa Kościoła katolickiego?