Dziś bardzo smutną wiadomość przekazał portal Super Express. Niestety, nie ma już z nami Larry’ego Sellers’a, aktora którego znamy przede wszystkim z roli Tańczącej Chmury w serialu „Doktor Quinn”.

Niezwykle smutna wiadomość

Jak przypomina portal Super Express, Larry Sellers wcielił się w rolę Indianina, który mocno zaprzyjaźnił się z tytułową Doktor Quinn oraz Sully. Co więcej, był on wodzem plemienia i odznaczał się niezwykle dużą odwagą oraz inteligencją.

Warto także zaznaczyć, że Larry Sellers faktycznie miał pochodzenie osedżowsko – czirokezowsko – dakotowskie, dlatego też w filmach przeważnie grywał Indian. Spełniał się również jako kaskader oraz tłumacz.

Aktorka zdobyła się na kilka słów

Jak podają media, informację o śmierci aktora przekazała rodzina. Wiele osób, które kiedykolwiek współpracowały z gwiazdorem przekazują swoje kondolencje. Na kilka słów zdobyła się także serialowa Doktor Quinn, czyli Jane Seymour.

- Larry Sellers był sercem i duchem serialu "Doktor Quinn". Jego obecność była magiczna, mistyczna i duchowa. Cieszę się, że mogłam spędzić z nim parę wspaniałych lat. Będzie nam go brakowało. Kieruję teraz myśli w stronę rodziny i przyjaciół Larry'ego. Niech pamięć o nim będzie naszym błogosławieństwem - brzmi wpis aktorki.

Nie da się ukryć, że również wielu widzów z Polski było mocno związanych z aktorem, bowiem serial „Doktor Quinn” w latach dziewięćdziesiątych cieszył się olbrzymią popularnością w naszym kraju.

Jak informował portal "Życie Polska": WYSZŁA NA JAW NAJWIĘKSZA TAJEMNICA MAŁŻEŃSTWA WAŁĘSÓW. DANUTA WAŁĘSA MUSIAŁA ZMAGAĆ SIĘ Z WIELKIMI TRUDNOŚCIAMI. CO ZDRADZIŁA BYŁA PIERWSZA DAMA

Przypomnij sobie: WIADOMO, ILE W TYM ROKU ZAPŁACIMY ZA WIGILIJNEGO KARPIA. CENY RÓŻNIĄ SIĘ ZNACZĄCO W GOSPODARSTWACH RYBNYCH I SIECIACH SKLEPÓW. GDZIE JEST NAJTANIEJ

Portal "Życie Polska" pisał również: JEST SZANSA NA ODWOŁANIE SIĘ DO ZUS W SPRAWIE ODRZUCENIA WNIOSKU O 500 PLUS DLA SENIORA. EMERYCI MUSZĄ PAMIĘTAĆ O JEDNYM. KLUCZOWY JEST TUTAJ CZAS

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KURZ BYWA PRAWDZIWĄ ZMORĄ NIEMAL KAŻDEGO Z NAS. JEST BANALNA METODA NA POZBYCIE SIĘ GO WRAZ Z ROZTOCZAMI. ŚRODEK KOSZTUJE TYLKO KILKA ZŁOTYCH