Jedna z popularnych aktorek proponuje świąteczne menu w swojej restauracji. Jak się okazuje, ceny nie należą do najniższych. Czy pobiją cennik wigilijnego cateringu Magdy Gessler?!

Anna Korcz to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych aktorek polskich. Kobieta swój debiut aktorski miała w roku 1989, zaś w telewizji pojawiła się dopiero w roku 2002 w serialu “Na Wspólnej” - grała tam Izabelę Brzozowską i to właśnie ta rola przyniosła jej sławę, a także kolejne, coraz większe propozycje aktorskie.

Kobieta grała w wielu kultowych produkcjach polskich, jak na przykład “Daleko od noszy”, “Niania” lub “Chopin. Pragnienie miłości”. Poza rolami filmowymi czy serialowymi aktorka wielokrotnie pojawiła się także na deskach teatru, a za swoje wybitne osiągnięcia zdobyła wiele nagród i wyróżnień.

Podobnie jak inne znane osobistości ze świata show – biznesu, postanowiła zainwestować we własną działalność, którą jest restauracja “Zacisze Anny Korcz”. Ponadto, niedawno otworzyła kolejny punkt gastronomiczny – tym razem jest to kawiarnia połączona ze sklepem, gdzie można zamawiać na przykład wigilijne ciasta.

Ceny szokują!

Okazuje się, że ceny w warszawskiej kawiarni nie należą do najniższych! Za kilogram sernika z mascarpone oraz karmelem trzeba zapłacić... aż 75 złotych!