Nie da się ukryć, że gala wręczenia Oscarów to jedna z najpopularniejszych gali na świecie. Co roku oscarowa noc przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów na całym świecie. Otrzymanie Oscara to dla gwiazd jeden z największych celów w ich karierze.

Skąd taka decyzja?

Jak podaje portal Jastrząb Post, Meghan Markle otrzymała zaproszenie na nadchodzącą gale Oscarów. Okazuje się jednak, że księżna odmówiła udziału w gali. Jaki jest tego powód?

Nie da się wykluczyć, ze decyzja Meghan jest spowodowana ostatnim zamieszaniem jakie wywołał nadchodzący film opowiadający o księżnej Dianie – „Spencer”. Jak podawano już wcześniej, zarówno cała brytyjska rodzina królewska, jak i sam książę Harry , nie są zadowoleni z tego, jak przedstawiona została księżna Diana.

Wiele wskazuje też na to, że odtwórczyni roli księżnej Diany – Kristen Stewart ma ogromną szansę, aby zdobyć Oscara! Mimo tego, Harry oraz Meghan nie chcą pojawić się na uroczystej gali, a swoją decyzją chcą niejako zbojkotować Oscary.

To ogromne wyrzeczenie!

- Meghan miała nadzieję na udział w rozdaniu Oscarów w przyszłym roku, ale musiała odmówić. Musieliby z Harrym przełknąć podziw dla Stewart. Niektóre sceny w filmie są dość dosadne i Harry nie jest zadowolony z przedstawienia swojej matki. Para rozważała nawet lobbowanie w akademii, aby zignorować film, co oczywiście by im się nie udało. Dlatego urażeni postanowili nie pojawić się na ceremonii – donosi „Woman’s Day”.

Warto także dostrzec, że odmowa wzięcia udziału w nocy Oscarów to dla Meghan ogromne wyrzeczenie. Księżna bardzo mocno pragnie wrócić do aktorstwa i robi wszystko, aby ponownie zabłysnąć w Stanach Zjednoczonych. Czy ta decyzja nie pogrąży jej kariery?

Jak informował portal "Życie Polska": NIEOCZEKIWANE SŁOWA KUBY WOJEWÓDZKIEGO. KRÓL TVN-U WYRAZIŁ SWOJE ZDANIE NA TEMAT SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z BASIĄ KURDEJ - SZATAN

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI