Od pewnego czasu cały świat mówi o tajemniczym zniknięciu księżnej Charlene. Do tej pory utrzymywano, że powodem tego jest choroba, jednak okazuje się, że może być zupełnie inaczej!

Tajemnicze zniknięcie księżnej

Jak przypomina portal Pomponik, dziesięć lat temu księżna Charlene znalazła się na ustach całego świata. Księżna otrzymała bowiem miano „najsmutniejszej panny młodej”. Podczas ślubu z księciem Albertem, kobieta nieustannie zalewała się łzami.

Media podawały, że przyczyną takiego zachowania panny młodej były inklinacje księcia Alberta. Wiadomo było, że mężczyzna nie dochowuje wierności i posiada dzieci z nieprawego łoża. Co prawda, księżna była na to przygotowana, jednak ostatnie dziecko księcia Alberta przyszło na świat, kiedy byli już małżeństwem.

Co więcej, okazuje się, że księżna dowiedziała się o dziecku zaledwie rok temu. Taka informacja była prawdopodobnie zapalnikiem do decyzji o wyjeździe księżnej do RPA. Niedługo po wyjeździe księżnej zaczęto mówić o tym, że zachorowała ona na ARVI i dlatego nie wraca do kraju.

Jaka jest prawda?

Okazuje się jednak, że prawda może być zupełnie inna i księżna Charlene chce po prostu odpocząć od swojego męża. Co prawda niedawno kobieta wróciła do Monako, jednak teraz znów zniknęła. Książę oświadczył jednak, że obecnie jego żona boryka się z poważnymi problemami z powodu emocjonalnego i fizycznego zmęczenia. Wiele osób dopuszcza jednak, że mężczyzna chce zamazać swoje zachowanie i całą winę przenosi na żonę!

Jeszcze inne zdanie, na temat zniknięcia księżnej, ma Pilar Eyre – autorka biografii króla Hiszpanii. Pisarka uważa, że powodem zniknięcia księżnej Charlene są nieudane operacje plastyczne.

- Nie pokazuje się publicznie, ponieważ jest oszpecona i pokryta bliznami po nieudanym liftingu w Dubaju – wyznała Pilar Eyre na łamach magazynu „Lecturas”.

Jaka jest zatem prawda na temat zniknięcia księżnej i czy kiedykolwiek się jej dowiemy?

Jak informował portal "Życie Polska": NIEOCZEKIWANE SŁOWA KUBY WOJEWÓDZKIEGO. KRÓL TVN-U WYRAZIŁ SWOJE ZDANIE NA TEMAT SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z BASIĄ KURDEJ - SZATAN

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI