Jak podaje portal Pomponik, kilka dni temu Kuba Wojewódzki zagościł w programie „Hejtpark” prowadzonym między innymi przez Krzysztofa Stanowskiego. Podczas rozmowy doszło do niebywałej konfrontacji, a król TVN – u dosadnie wyraził swoje zdanie na temat zachowania Basi Kurdej – Szatan.

Padły mocne słowa!

Doskonale pamiętamy głośną sytuację wywołaną przez post zamieszczony na Instagramie Barbary Kurdej – Szatan. Komentarz aktorki na temat sytuacji na naszej wschodniej granicy oraz zachowania Straży Granicznej przysporzyło jej wiele problemów. Znana aktorka straciła pracę w Telewizji Polskiej, a obecnie całą sytuacją zajmuje się prokuratura.

Co ciekawe, podczas rozmowy w „Hejtparku” Kuba Wojewódzki mocno bronił Basi Kurdej – Szatan! Dziennikarz twierdzi, że aktorka wykazała się zbyt dużą impulsywnością, ale kara jaką za to ponosi jest niewspółmierna do tego, co zrobiła.

- To, co spotkało moją serdeczną przyjaciółkę Basię Kurdej-Szatan... Mogę to powiedzieć śmiało: poniosło ją, bo pomieszały jej się sfery prywatne i publiczne, ale jak przyznasz, że to, co ją spotkało... Nie wiem, czy wiesz, najpierw wyrzucili ją z "M jak miłość", później jej faceta z "M jak miłość" – mówił Kuba Wojewódzki podczas rozmowy z Krzysztofem Stanowskim.

Stanowski miał inne zdanie!

Nieco innego zdania był natomiast sam prowadzący. Krzysztof Stanowski uznał bowiem, że aktorka przesadziła ze swoją wypowiedzią wiedząc doskonale, że to ona stanowi obecnie źródło informacji dla sporej części społeczeństwa. Co więcej dziennikarz dodał, że w jego odczuciu Basia Kurdej – Szatan nie pochyliła się nad całą sprawą i nie poddała jej refleksji.

Wojewódzki zaznaczył jednak, że w Sejmie padają gorsze słowa niż to, którego użyła w swoim poście aktorka, a w programach np. prowadzonych przez Jakimowicza panuje większa dezinformacja niż na profilu Kurdej – Szatan, a jednak nikt nie ponosi za to odpowiedzialności.

Jak informował portal "Życie Polska": JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY"! WIDZOWIE SĄ ZASKOCZENI TAKIM OBROTEM SPRAW