Jak podaje portal Pomponik, ostatnio stacja BBC wydała dokument, w którym to poruszona została kwestia kłótni pomiędzy księciem Harrym, a księciem Williamem. Okazuje się jednak, że cały dokument został nagrany i wyemitowany bez wiedzy i zgody brytyjskiej rodziny królewskiej. Co więcej, osobą decyzyjną w kwestii scenariusza okazała się jednak Meghan Markle.

Kolejne nagranie oczerniające rodzinę królewską

Na ten moment wyemitowana została pierwsza część dokumentu, która opowiada o początkach konfliktu między braćmi. Kłótnia spowodowana została związkiem Harry’ego i Meghan.

W filmie poruszona jest także kwestia rzekomego nieodpowiedniego traktowania służących przez Meghan. Temat ten jest jednak przedstawiony w taki sposób, że wynika z niego, iż taka postawa partnerki Harry’ego była spowodowana wcześniejszym zachowaniem rodziny królewskiej w stosunku do niej.

Jakie będą konsekwencje?

Nie da się ukryć, że brytyjska rodzina królewska jest oburzona dokumentem oraz tym, że nikt nie skonsultował z nimi całego scenariusza. Na ten moment pojawiło się oświadczenie wydane przez monarchię.

- Wolna, odpowiedzialna i otwarta prasa jest niezbędna do tworzenia zdrowej demokracji. Jednak często wydumane i potwierdzone doniesienia nieznanych źródeł prezentowane są jako fakty. To rozczarowujące, gdy ktokolwiek, włącznie z BBC, daje im jakąkolwiek wiarygodność – brzmi fragment oświadczenia.

Czy królowa Elżbieta II lub pozostali członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej zdecydują się na podjęcie konkretnych kroków w tej sprawie?

Jak informował portal "Życie Polska": BLISKA KOLEŻNKA KAMILA DURCZOKA ZDOBYŁA SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁA DZIENNIKARKA

Przypomnij sobie: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

Portal "Życie Polska" pisał również: TAK ŹLE NIE BYŁO JUŻ OD BARDZO DAWNA! POLACY SĄ ZAŁAMANI INFLACJĄ! W TAKIEJ SYTUACJI NIE DA SIE ODCZUĆ WZROSTU PENSJI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SEBASTIAN FABIJAŃSKI OSTRO O KOLEGACH Z BRANŻY ZABIERAJĄCYCH GŁOS W SPRAWIE UCHODŹCÓW. AKTOR PRZEKONUJE, ŻE JEST ZMĘCZONY SYTUACJĄ W KRAJU. CO MÓWIŁ